Haberler

Geek Kutu – Sürpriz Seven Geeklere Özel

geek-kutu-banner

Hepimiz sevdiğimiz türde, özellikle eğlenceli sürprizlere bayılırız, değil mi? Özellikle de sizin zevklerinize hitap edecek sürprizler tadından yenmez…

Siz de çizgi roman okuyan, süper kahraman filmlerine bayılan, fantastik romanları tek oturuşta okuyan, bilimkurgu kitaplarına bayılan, figür veya minyatür biriktiren, oyuncak mağazalarına sadece çocuğunuz veya yeğeniniz için değil kendiniz için de bir şeyler bakmaya giren bir geekseniz, Geek Kutu tam size göre sürprizler hazırlamak için geliyor.

Çoğu geek, “Yaa ülkemizde neden Loot Crate yok,” diye hayıflanırken Geek Kutu geldi. Her ay değişik ürünlerle bizlere sürprizler yaşatacak Geek Kutu; içeriğinde oyuncak, tişört, çizgi roman ve diğer sürpriz eşyalar barındıran bir kutu olarak her ay adresinize teslim edilecek.

geek-kutu-resim

Her ay farklı ürünlerin gönderileceği kutunun aylık fiyatı 59.90₺ olacak ancak 3-6-9-12 aylık abonelik sistemleri için indirimler de olacak.

Şimdiden pek çok oyuncak firması gibi geekler için anlam ifade eden ürün üreticileriyle anlaşmalar yapılmış durumda. Siz de mutlaka Geek Kutu‘ya abone olun ve her ay kapınıza gelecek sürprizlerden mahrum kalmayın. Arkadaşlarınız sosyal medyada kutudan çıkan eşyaları sergilediğinde ağzınızdan salyalar akıtıp hasetlik çekmeyin, bizden söylemesi. GeekBot harika sürprizler hazırlıyor, haberiniz olsun.

geek-kutu-resim2

Biz de FRPNET olarak Geek Kutu’yu destekliyor ve bu muhteşem oluşumdan dolayı kendilerini tebrik ediyoruz. Hoşgeldin Geek Kutu.

Geek Kutu’nun web sitesine buradan, Facebook sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Geek nedir diye merak edenleri de buraya alalım, geekin ne olduğunu sağdan soldan yanlış öğrenmeyin!

İlginizi Çekebilir  Star Wars Zaman Çizelgesi Güncellendi - Dönem Dönem Yıldız Savaşları Destanı

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Yakın zamanda aboneliğin açılacağını düşünüyoruz. Başladığında sitemizden duyuracağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu