Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Game of Thrones, Figür Setleri İçin McFarlane ile Anlaştı

Game of Thrones, Figür Setleri İçin McFarlane ile Anlaştı

game-of-thrones-banner

Dünyanın en çok izlenen dizisi Game of Thrones, yepyeni bir figür fikri için McFarlane firması ile anlaşma yaptı.

HBO, Spawn karakterinin yaratıcısı olan ve aynı zamanda kaliteli figürler üreten McFarlane firmasının sahibi olan Todd McFarlane ile masaya oturdu ve alışılmışın dışında bir figür seti için anlaşma yaptı.

McFarlane, daha önce de diorama şeklinde figür setleri çıkarmıştı ama Game of Thrones için üretilecek olan figür seti bize resmen LEGO setlerini çağrıştırıyor. Bu figür setleri aynı zamanda bir “inşa seti” (construction set). Yani kendi dioramamızı kendimiz oluşturuyoruz.

mcfarlane-got1

Açıklanan ilk setler, “Demir Taht Odası”, “Ejderhaların Annesi” ve “Duvar’a Saldırı” oldu. İlk piyasaya sürülecek olan set ise Demir Taht’ta Joffrey’nin oturduğu Demir Taht Odası seti olacak. Figür setleri parça parça satılacak. Karakter ve aksesuarlar içeren setlerin fiyatları 14.99$ ile 49.99$ arasında değişkenlik gösterecek. Setinize ekstra yan karakterler veya askerler eklemek isterseniz bu karakterler de 3.99$’dan satılacak.

mcfarlane-got

Setlerin dışında tek karakterler olarak Tyrion, Jon Snow, Daenerys Targaryen, Gri Solucan, Ghost, Rhaegal, Lekesiz, karga, yabani de olacak. İlk set, San Diego Comic-Con’da gözler önüne çıkacak ama biz elimize ulaşan fotoğrafları sizlere sunalım.

İlginizi Çekebilir  Studio Ghibli Efsaneleri, Eyes Unclouded ile Dungeons and Dragons Macerası Olarak Karşımızda

mcfarlane-got3 mcfarlane-got2