Son Haberler
Anasayfa » Haberler » FRPNET Size Çok Daha Yakın!

FRPNET Size Çok Daha Yakın!

frpnet-iphone-banner

Mobil cihaz kullanımı her geçen gün daha da artıyor, evlerimizdeki bilgisayarların da pabucu yavaş yavaş dama atılıyor.

Akıllı cihazların piyasayı ele geçirmesi sonrasında artık herkes istediği her yerden internetin büyük bilgi kaynağına erişebiliyor. Artık FRPNET’in fantastik bilgi kaynağı da size bir tıklama kadar yakın olacak.

Android ve iOS işletim sistemlerine FRPNET Web App’i ekleyerek sadece tek tıklama ile güncel fantastik haberlere ulaşabileceksiniz. Yapmanız gerekenler ise çok basit:

Android Cihazlar İçin

1) Öncelikle Android cihazınızın internet tarayıcısını açın. (Biz burada Google Chrome kullandık) Sonrasında FRPNET sitesine girin ve ekranın sağ üst köşesindeki üç nokta ile gösterilen menü tuşuna basın. Ardından da “Ana ekrana ekle” yazısına basın.

android1

2) Ana ekrana ekle yazısına bastıktan sonra karşınıza çıkan ekranda uygulamayı ana sayfaya hangi isimle kaydetmek istediğiniz sorulacaktır. İstediğiniz ismi girebilirsiniz ama biz FRPNET adıyla eklemenizi öneririz. İstediğiniz ismi yazarak “Ekle” butonuna basın.

android2

3) Cihazınızın ana ekranına geldiğinizde FRPNET uygulamasını göreceksiniz. Tek bir tıklama ile FRPNET’i bir uygulama gibi kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Kerem Beyit'in Çizimleriyle Süslü El Yapımı Fantastik Aksesuarlar

android3

iOS Cihazlar İçin

1) iPhone, iPod veya iPad cihazınızın internet tarayıcısını açın. (Biz burada Safari kullandık) Sonrasında FRPNET sitesine girin ve ekranın alt orta kısmında yer alan, kare üzerinde yukarı ok ile gösterilen Ekleme tuşuna basın. Ardından da “Ana Ekrana Ekle” yazısına basın.

iphone1

2) Ana Ekrana Ekle butonuna bastıktan sonra karşınıza çıkan ekranda uygulamayı ana sayfaya hangi isimle kaydetmek istediğiniz sorulacaktır. İstediğiniz ismi girebilirsiniz ama biz FRPNET adıyla eklemenizi öneririz. İstediğiniz ismi yazarak “Ekle” butonuna basın.

iphone2

3) Cihazınızın ana ekranına geldiğinizde FRPNET uygulamasını göreceksiniz. Tek bir tıklama ile FRPNET’i bir uygulama gibi kullanabilirsiniz.

iphone3