Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Fantasy Flight Games Kıyameti Başladı!

Fantasy Flight Games Kıyameti Başladı!

the-end-of-the-world-rpg

Fantasy Flight Games, geçtiğimiz Eylül ayında duyurduğu yeni masaüstü RPG sisteminin ilk kitabını satışa çıkardı. The End of the World adlı sistem, Zombie Apocalypse kitabıyla kıyametin başlangıcını haber etti.

Geçtiğimiz Eylül ayında Frpnet ailesi olarak duyurduğumuz haberde, Fantasy Flight Games’in yeni sisteminden bahsetmiştik. Star Wars: Edge of the Empire ve Dark Heresy gibi sistemlerle RPG yelpazesini geliştiren firma The End of the World sistemiyle de oyunseverlerin dikkatini çekecek gibi gözüküyor.

Sistem 4 kitaptan oluşacak. Her kitabın atmosferi kıyamet-sonrası (Post-Apocalyptic) üzerine kurulu. Ancak hepsi birbirinden farklı türleri konu edinecek.

the-end-of-the-world-kitaplar

Zombie Apocalypse ile modern çağın en korkulu kıyamet-sonrası hikayelerinden birine giriş yapabileceksiniz. Kitabın PDF formatını, DrivethruRPG sitesi üzerinden 19.95 dolar fiyat karşılığında satın alabilirsiniz.

Sistemin diğer kitapları Wrath of the Gods, Alien Invasion ve Revolt of the Machines, yıl içerisinde peyderpey pazara sunulacak.

İlginizi Çekebilir  3 Boyutlu Yazıcı İçin Ücretsiz Dungeons and Dragons Ejderhaları