Haberler

Fantastik Monopoly Oyunları Geliyor

monopoly-banner

Amerika’da bulunan ve Monopoly için ürün üretebilme lisansına sahip USAopoly firması, 2015’te çıkacak fantastik Monopoly oyunlarını tanıttı.

Tanıtılan oyunlar Game of Thrones, Jurassic World, Mass Effect ve Halo oyunları oldu.

Monopoly: Game of Thrones oyunu ilk çıkacak oyunlardan. Kutu üzerinde evlerin armaları yer alacak. Oyun tahtası ise kumaşa basılı oyun çizimi ile kaplı olacak. Monopoly’nin klasikleşmiş piyonları yerine ise Game of Thrones’a özgü piyonlar tasarlanmış. Bu piyonlar; Demir Taht, Taç, Kurt, Üç Gözlü Kuzgun, Ejderha Yumurtası ve Ak Yürüyen olacak. Setin satış fiyatı 59.99$ olacak. Oyun 18 yaş üzeri oyuncular için hazırlanmış.

monopoly-game-of-thrones monopoly-game-of-thrones-kutu

Bir diğer oyun ise Monopoly: Jurassic World olacak. Jurassic World oyunundaki yerleri bilemiyoruz, oyun tahtası tanıtılmamış ancak oyuncu piyonlarının dinozorlar veya film kahramanları olacağını tahmin ediyoruz. Oyun 8+ yaş oyuncular için hazırlanmış ve fiyatı da 39.95$ olacak. Hazır Game of Thrones demişken bu sene içerisinde Risk: Game of Thrones oyununun çıkacağının da müjdesini verelim. Kırmızı, mavi, sarı ordu değil Stark, Lannister ve Targaryen orduları kapışacak!

monopoly-jurassic-world

Yaz döneminde çıkması düşünülen bir oyun da bilimkurgu ve bilgisayar oyunlarını mutlu edecek cinsten. Monopoly: Mass Effect de duyuruldu. Bu oyun da 8+ yaş oyuncular için hazırlanmış ve fiyatı 39.95$ olacak.

monopoly-mass-effect

Diğer çıkacak oyun da Monopoly: Halo olacak. Bu kutu muhtemelen 2015 sonuna doğru çıkacak, bu nedenle kutu görüntüsü yok. Güzel haberlerden birisi de Monopoly: Firefly Edition çıkıyor. Daha önceden duyurulan oyun Mart ayında raflarda olacak. Bu oyunun da fiyatı 39.95$ olacak.

monopoly-firefly

Şimdiden herkese iyi oyunlar!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Karanlık Dünyaların Eşiğinde Bir Oyun - Cthulhu Monopoly

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. bu oyunun bilinçaltı etkilerine hiç girmeden şunu belirtmek istiyorum ki. insanları tanımak istiyorsanız tekelcilik oyunu birebirdir.bu oyunu oynadıktan sonra birçok kişiyle muhabbeti kestim.exorsist gibi oyun direk şeytanları çıkarıyor bireyin içindeki. başta eğlence diye başlayan oyun 20 dakika sonra ruhsal bir katliama ahlak çöplüğüne dönüşüyor. malın mülkün hayalisi otellerin plastiği bile insanları değiştiriyor. su oyunu bir biteremedim bi yerden sonra insanlardan tiksinip masayı terk etmemle son bulan bir macera.bence rorschach testi yerine monopoly testi yapılsın daha iyi sonuçlar elde edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.