Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Fallout, Masaüstü RPG Olarak Geliyor! Fallout: Wasteland Warfare

Fallout, Masaüstü RPG Olarak Geliyor! Fallout: Wasteland Warfare

Fallout evreni bilgisayar oyunu olarak piyasaya çıktığı 1997 yılından beri dünya genelinde bir çok oyuncunun favori oyun listesine girmeyi başardı. Bu sefer müjdeli haber Bethesda‘dan değil ama Kickstarter’da bir çok başarılı işler çıkaran masaüstü oyun firması Modiphius Entertainment‘tan geliyor.

fallout-masaustu-rpg-olarak-geliyor-fallout-wasteland-warfare-2

Gözünü Fallout evrenine diken Modiphius Entertainment, Fallout’u bir masaüstü RPG haline getirecek. Bu projenin ismi ise: Fallout: Wasteland Warfare.

Fallout: Wasteland Warfare oyununda oyuncular 32 mm’lik yüksek kaliteli minyatürleri kullanarak pek çok topluluktan birisinin tarafında yer alacak ve savaşa girecek. Oyun aynı zamanda anlatıcılı bir senaryo yapısına da sahip olacak, dileyen oyuncular senaryoyu takip edebilecek.

Setin içinden çıkacak olan Yapay Zeka destesi ile tek başınıza bile oyunu oynamanız mümkün olacak. Desteler ile düşmanlarınızı yönlendirerek kartların size karşı oluşturduğu rastgele stratejiye karşı da savaşabileceksiniz.

İlk etapta gözümüze çarpan minyatürler: T-60 Power Armor, Deathclaw ve tabii ki Nuke Cola makinası. Bu yaz ön siparişe açılacak oyun Kasım 2017‘de çıkacak.

Oyunun web sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

İlginizi Çekebilir  Groot, Küçük Sawyer'ın Konuşmasına Yardımcı Oldu