Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Eskilerden Kalma Fantastik Boyama Kitabı

Eskilerden Kalma Fantastik Boyama Kitabı

Dungeons and Dragons Coloring Book

Koskoca Dungeons & Dragons tarihinde belki de en zengin ürün çeşitliliği Advanced Dungeons & Dragons döneminde yaratılmıştır.

Sizlere daha önce “Dungeons and Dragons Kartları” ve “Dungeons and Dragons Çizgi Film Serisi” hakkında bilgiler vermiştik. O yazılarda anlatılan eserler de hep Advanced Dungeons & Dragons dönemindeydi. Şimdiki yazımızda da yine o dönemde çıkan Advanced Dungeons & Dragons Boyama Kitabı’ndan bahsedeceğim.

Advanced Dungeons & Dragons Characters Coloring Book (1983)
Advanced Dungeons & Dragons Characters Coloring Book (1983)

Dungeons and Dragons’ın TSR Inc. firması tarafından çıkarıldığı günlerde çıkan boyama kitabı, Marvel Books -çizgi roman firması Marvel ile alakasız- tarafından 1983 yılında basılmış bir kitaptır. Kitabın amacı, çocukların da fantastik dünyalara aşina olmasını sağlamak olmalı herhalde.

Aşağıda resimlerini bulabileceğiniz kitap, boyama kitapları serisinin kitaplarından sadece bir tanesi. “Advanced Dungeons & Dragons Characters Coloring Book” adındaki kitabın dışında “The Crown of Rulership”, “The Lost Wand”, “The Rescue of Ringlerun” ve “The Magical Coloring Book” isimli başka kitaplar da var.

Aşağıdaki resimleri isterseniz çıktı alıp kendinize göre boyamalar yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Pathfinder Random Encounder Dizaynı