Haberler

Epic Spell Wars Kartlarına İsimleri Siz Koyun!

Eğlenceli kart oyunu Epic Spell Wars, oyuncuları karşı karşıya getiriyor olabilir ama bunun yanında kahkaha ve eğlence dolu bir ortamı garanti ediyor.

Ülkemizin başarılı kutu oyunu firması NeoTroy Games, şimdi de Epic Spell Wars oyununu dilimize çeviriyor. Bunu yaparken fikirlerimize de değer veriyor!

Bu eğlenceli ve fantastik kartları siz de Türkçe’ye çevirip kendinizden bir şeyler katmak isterseniz NeoTroy Games harika bir iş başlattı. Kartların isimlerini siz koyun. Firmanın yaptığı açıklama şöyle;

Epic Spell Wars oyununun kartlarının isimlendirilmesi noktasında sizin de fikirlerinizi ve yardımlarınızı almak istedik. Amacımız argoya kaçmadan kaliteli komikli kart isimleri bulabilmek. Yapılmış İngilizce espiriye veya özel isme sadık kalmak zorunda değiliz, kart isimleri, görsele bakılarak bizim kültürümüze uyarlanabilir.

Kartlara isim önermenizin ardından hepsini havuzda toplayarak, biz kendi isim alternatiflerimizi de değerlendirerek, en beğendiklerimizi kartlara vereceğiz.

Vereceğimiz çam sakız çoban vesaire armağanları aşağıdaki gibi;

  1. En çok karta isim babalığı yapan arkadaşımıza: 1 adet Epic Spell Wars, 1 adet Spyfall, 1 adet For Sale hediye
  2. 2. en çok karta isim babalığı yapan arkadaşımıza: 1 adet Epic Spell Wars, 1 adet Spyfall hediye
  3. 3.lük : 1 adet Epic Spell Wars hediye
  4. 4-5-6-7-8-9-10: Epic Spell Wars için %25 indirim kuponu
  5. 10-20 arasına Epic Spell Wars için %15 indirim kuponu

Ayrıca eğer kural kitapcığının sonunda yeterli alan kalırsa yardımcı olan arkadaşların isimlerini kitapcığa eklemeyi planlıyoruz ancak kesin bir söz veremiyoruz, kitapcık sonunda ne kadar yer kalırsa o kadar isim sığdıracağız. Belki hiç yer kalmayabilir…

Bütün kartlara isim vermek zorunda değilsiniz, dilerseniz aşağıdaki 60 karttan sadece birisine bile isim önerebilirsiniz. Biz görselleri 3’lü setler halinde çektik, setin içerisinden yine sadece bir karta da isim verebilirsiniz.

Oyunda 3 kart yan yana getirilerek büyüler yapılıyor.
Birinci tip kart, büyücünün adı
İkinci tip kart, büyünün sıfatı
Üçüncü tip kart, büyünün sonucu oluyor.

Oyunda 1, 2 ve 3. tip büyüler birbiriyle kombinlenebiliyor, yani aşağıdaki gibi görsellerde uyum çok nadir oluyor ancak büyünün ismi okunduğunda anlamlı bir cümle ortaya çıkıyor.

Çalışma için son tarihimiz: 31.01.2017

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler,
NeoTroy Games

Siz de hemen kartlara bakın, çevirilerinizi ve fikirlerinizi yazın, ortaya kolektif, eğlenceli ve kusursuz bir iş çıksın. Hemen buraya tıklayın ve fikirler havada uçuşsun!

İlginizi Çekebilir  Nikolaj Coster-Waldau, UNDP İyi Niyet Elçisi Oldu

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Böyle epik bi oyunun türkçe board game’ler arasına kazandırılması gerçekten güzel olmuş. Umarız devamı gelir. Munchkin ile gönlümüzü kazanan neotroygames güzel işler yapmaya devam ediyor. Epic Spell Wars’ı çevirmekte cidden zor iş olsa gerek.

  2. keyif mi? dildeki yozlasmanin kacinilmaz oldugunu biliyordum ama bunu keyfimizden yaptigimizi bilmiyordum. Tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu