Edebiyat

Storytel İşbirliği Sayesinde Sesli Kitaplar Spotify’da Dinlenebilecek

Dünyaca ünlü dijital müzik platformu Spotify, Storytel ile iş birliği yaptığını duyurdu. İş birliği kapsamında, Spotify’a yeni bir sesli kitap kataloğu ekleneceği belirtildi.

Dijital müzik platformu Spotify, Storytel ile yeni bir iş birliği yaptığını duyurdu. Yapılan iş birliği kapsamında, Spotify’a yeni bir sesli kitap kataloğu ekleneceği belirtildi. Entegrasyon sonrası; Storytel’deki sesli kitapların, Spotify üzerinden dinlenebilmeye başlanacağı dile getirildi. Aktarılan detaylara göre; Storytel’in ücretli üyeleri, Storytel ve Spotify hesaplarını birbirine entegre edebilecek. Bu sayede kullanıcılar, Storytel sesli kitaplarına Spotify üzerinden erişim sağlayabilecek.

Uygulama, Storytel’in bulunduğu tüm pazarlarda geçerli olacak. Bununla birlikte; Storytel sesli kitapları, Spotify’da yılın sonuna doğru kullanıcıların erişimine sunulacak.

Diğer yandan; bu iş birliği, Spotify’ın kısa bir süre önce duyurduğu ve yakında hayata geçecek olan Açık Erişim Platformu konusundaki girişiminin bir parçasını oluşturacak. Girişimin, Spotify’da sadece üyelere özel içerik sağlamak üzere çeşitli yayıncıların ve içerik sağlayıcıların bir Spotify hesabı ile var olan üyelik oturumlarını doğrulamalarına olanak sağlayacak.

2021 yıl sonunda Spotify, ‘Açık Erişim Platformu’ ile ilgili daha fazla iş ortaklığı ve geniş seviyede bir kullanılabilirlik duyuracak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Isaac Asimov'un Galaktik İmparatorluk Serisi Yeniden Yayınlanıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.