Edebiyat

Çılgın Titan Thanos’un Kitabı Bu Kasımda geliyor!

Yaklaşan Avengers: Infitiny War filmi sonrasında akıbeti merakla beklenen Marvel Sinematik Evreni, bu kasım ayında yeni bir kitapla genişlemeye hazırlanıyor.

New York Times’ın çok satan yazarlarından Barry Lyga tarafından kaleme alınan Thanos-Titan Consumed; Avengers: Infinity War ile dünyayı alt üst eden çılgın titan Thanos’u anlatacak.

Thanos-Titan Consumed isimli kitapla; Marvel’ın en büyük, en kötü canisinin Marvel Sinematik Evreni’nde vücut bulmuş hali olan Thanos’un orijinal hikayesine döneceğiz.

Uzay. Gerçeklik. Akıl. Güç. Zaman. Ruh.

Yaratılıştan önce altı taneydiler. Sonre evren patlayarak ortaya çıktı ve bu sistemlerin kalıntıları yoğunlaştırılmış külçeler haline getirildi.

Sonsuzluk taşları.

Sadece bu muazzam gücün varlıkları sonsuzluk taşlarını elde etmeyi ümit edebilir ama buna layık olanları bir tanrının gücü bekler.

Thanos bu varlıklardan biridir. Ama her zaman öyle değildi.

Kaderine terk edilmiş bir dünyada doğan; zekası, fiziksel sapkınlığı ve yararlı ancak canavarca fikirleri nedeniyle halkı tarafından dışlanan Thanos, galaksiyi kendi gezegeni ile aynı kaderi paylaşmaktan kurtarmaya kararlıydı. Kaç milyar canlı ölürse ölsün!

Avengers, Galaksinin Koruyucuları, Doktor Strange ve Kara Panter’in karşılaştığı en zorlu düşmanın – bir grup olağanüstü insanın savaşmak için bir araya gelse de durdurmayı başaramayacağı bir düşmanın- kökenini öğrenin.
Çekinin. Ondan kaçın. Kader geliyor.

Thanos burada.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Doğu Yücel'den Bir Kara Roman - Kimdir Bu Mitat Karaman?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.