Edebiyat

Bahadır İçel’in Yazdığı “Tanrının Üvey Evlatları” Çıktı!

tanrinin-uvey-evlatlari-banner

Bahadır İçel’in sekizinci kitabı “Tanrının Üvey Evlatları“, Altın Bilek Yayınları tarafından yayınlandı.

Korku edebiyatını seven okurların zihninde yer edecek yazınsal bir şölen niteliğindeki “Tanrının Üvey Evlatları” kitabıyla Bahadır İçel, şairane bir anlatımla duyguları birer meta gibi okurun zihnine yerleştiriyor.

tanrinin-uvey-evlatlari-kapak“Tanrının Üvey Evlatları” İstanbul’dan memleketi Kırklareli’ne döndüğünde, yaşamının sonsuza kadar değişeceğini bilmeyen Kerem’in yaşadıklarını konu alıyor. Kendisini kadim bir güce karşı amansız bir mücadelenin içinde bulduğunda savaşmaktan başka şansı kalmayan Kerem, Kırklareli’nde, ormanın derinlerinde yatmakta olan mistik bir gücün uyanmak üzere olduğu fark ediyor. Ormanı kaplayan ağaçların yaprakları gibi yeşil, habis bir güç olan kendisine bu adı takan yeşil sadece bedenleri değil, ruhları da ele geçirmeye çalışan kadim bir kuvvet…

Bu kadim kuvvete karşı insanoğlunun şansı var mıydı? Kerem, kendisini bu mahşeri felaketin tam göbeğinde bulduğunda, kurtulmak için yapabileceklerinin bütün insanlığı kurtuluşa götüreceğini biliyor muydu? İnsanlar bilmediklerinden korkarlar, karanlıktan, düşmanlardan, tehlikelerden… Peki ya korku, vücut bulup karşınıza çıksa ne yapardınız?

Fantastik korku kitabı “Tanrının Üvey Evlatları” raflardaki yerini aldı.

İyi okumalar!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.