Haberler

Drizzt Do’Urden’in 5th Edition Karakter Kağıdı Ortaya Çıktı!

drizzt-banner

Geçtiğimiz gün düzenlenen Pax East Acquisitions Inc. etkinliği kapsamında canlı olarak oynatılan bir Dungeons and Dragons oturumu sonrası Drizzt Do’Urden‘in 5E karakter kağıdı ortaya çıktı.

Pax East etkinliği kapsamında canlı olarak oynatılan 2 saatlik DnD oturumunun ardından Drizzt Do’urden‘in karakter kağıdı paylaşıldı. Karakter kağıdı resmi mi, değil mi henüz bilemiyoruz. Ama paylaşım EnWorld forumları üzerinden yapıldığı için resmi olma ihtimali daha ağır basıyor.

Oturumda Chris Perkins, Mike Krahulik ve Patrick Rothfuss gibi isimler vardı. Efsanevi Drizzt karakterini Chris Perkins canlandırdı. Drizzt Do’urden henüz resmi olarak DnD 5E kitaplarında gözükmedi. Ama paylaşılan karakter kağıdıyla aşağı yukarı neye benzediğini gördük.

Bize göre seviyesi biraz daha yüksek ve Ranger sınıfına da sahip olmalı. En aşağıda da oyunun video kaydını görebilirsiniz.

drizzt-karakter-kagidi-5e-1

drizzt-karakter-kagidi-5e-2

Pax East etkinliğinde DnD oturumu:

İlginizi Çekebilir  Douglas Niles Röportajı

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. iyi de bu adamın büyülü hal halları ve mithril shirti de vardı. cattie ve regis sonrasında kayıp felan mı etti sn kitapları okumadım?

  2. Resmi değildir zira eski editionlarda olanlarla karşılaştırıldığında tüm verileri hatalı. Alignment bariz CG dir ki hatta çoğu platformda CG örneği olarak verilir.

    Level 17-18 civarı, fighter leveli kabul edilse de barbar leveli yok ranger hiç yok.

    Mental statları de oldukça düşük.

    Var bir tuhaflık…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu