Haberler

Dragonbane FRP Sistemi 40. Yıla Özel Olarak İngilizce Yayınlanacak

Dragonbane yakında oyuncularla buluşacak. İsveçli Drakar och Demoner FRP oyunu, 40. yıla özel olarak İngilizce olarak da yayınlanacak.

İsveç tasarımı FRP oyunu Drakar och Demoner, 30 Ağustos 2022’de Kickstarter’a geliyor. Free League Publishing, bu oyunun 40. yıl dönümü baskısı Dragonbane‘i İngilizce yayınlayacağını duyurdu.

Drakar och Demoner, 1982’de İsveç’te piyasaya sürüldü ve şimdi Free League Publishing, ilk İngilizce sürümüyle uluslararası oyunculara bu sistemi sunacak. Baş tasarımcı Tomas Harenstam, bu oyunu Johan Egerkrans‘ın tasarımlarını içeren yepyeni, yeniden tasarlanmış bir baskıya dönüştürdü.

Bu oyun, “kahkaha ve kargaşa” (Mirth & Mayhem) oyun stiline sahip klasik bir fantastik FRP sistemi. Oyun yapısı itibarıyla da diğer fantezi sistemlerinden biraz daha farklı tonda bir oyun. Kahkaha ve kargaşa yapısı, tek seferlik oturumlar için muhteşem bir sistem sunarken aynı zamanda uzun süreli oyunlara da uyarlanabilir.

Yayınlanması planlanan set, oyuncuların bir oyun oynamak için ihtiyaç duyduğu her şeyin yanı sıra en az bir tam macera ile birlikte gelecek.

Free League Publishing ayrıca yakın zamanda yeni bir 5E uyumlu The Lord of the Rings RPG‘yi duyurdu.

Kaynak: ICv2

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.