Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dragon Ball’un 30. Yılına Özel Sergi Düzenleniyor

Dragon Ball’un 30. Yılına Özel Sergi Düzenleniyor

Dragonball banner

Akira Toriyama’nın efsane anime/manga serisi Dragon Ball bu yıl 30. yılını kutlayacak. Serinin hayranları tarafından oluşturulan çizim sergisi önümüzdeki günlerde Q-Pop Sanat Galerisi desteği ile birlikte Los Angeles’da sevenleriyle buluşacak.

Birçok okuyucuya göre gelmiş geçmiş en başarılı anime/manga serilerinden biri olan Dragon Ball, 30. yılını kutlayacak. Kendisinden sonra gelen birçok seriye ilham kaynağı olan bu efsane yıllar yıllar önce bitmişti. Dragon Ball Z serisi ile de Goku’nun gençlik yıllarında yaşadıklarını paylaşmıştık. Daha sonrasında Dragon Ball adı altında farklı seriler çıksa da, hiç biri bu iki orijinal seri kadar tutmadı.

Efsane seri 30. yılında farklı çizerleri bir araya topluyor. Q-Pop Sanat Galerisi tarafından Los Angeles’da sergilenecek olan çizimlerin her biri serinin önemli anlarını veya karakterlerini Dragon Ball severlerle buluşturacak. Şimdilik sergide yayınlanacak çizimlerin görsellerine internetten bakabiliyoruz. Biz de sizler için bu çizimlerin en güzellerini bir araya topladık. Sergi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, Q-Pop’un resmi sitesine göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Tek Atan Adam: One Punch Man