Haberler

Dracula Müzikali – Gotik Korku Efsanesi Sahneye Taşınıyor

Bram Stoker’ın klasik eseri Dracula’nın görkemli hikâyesini seyirciyle ilk kez buluşacak müzikler ve birbirinden ilginç performanslarla sahneye taşıyan “Dracula” müzikali, aralık ayında İzmir, İstanbul ve Eskişehir’de. Kumbara Görsel Sanatlar yapımı müzikalin biletleri Türkiye’nin lider etkinlik biletleme platformu Biletinial’da.

Bram Stoker’ın klasik eseri Dracula’nın görkemli hikâyesi sahne sanatlarıyla bir araya geliyor. İlk kez dinleyici karşısına çıkacak müzikleriyle tarifsiz bir seyir zevki yaşatacak “Dracula” müzikali, Kumbara Görsel Sanatlar prodüksiyonu ile Türkiye’de sahneleniyor. 7 ve 8 Aralık’ta İzmir Bostanlı Suat Taşer Salonu, 12 Aralık’ta İstanbul Kozzy Gönül Ülkü- Gazanfer Özcan Sahnesi ve 18 Aralık’ta Eskişehir Yunus Emre Kültür Merkezi’nde sahnelenecek müzikalin biletleri Türkiye’nin lider biletleme platformu Biletinial’da.

İzleyiciyle buluşmak için gün sayan müzikalin konusuysa şöyle: Yazarın deyimiyle “Ölü Olmayan” hayatını yeniden canlandıran orta çağ asilzadesi Dracula’nın Mina’ya olan aşkıyla yeni soylu bir yaşam kurmak ve bir hipnoz sonucu kendi sonunu hazırlayan kaderinin planı, iyilikle kötülüğün amansız savaşı.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.