Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Zack Snyder, Netflix’e İskandinav Mitolojisi Anime Serisi Yapacak

Zack Snyder, Netflix’e İskandinav Mitolojisi Anime Serisi Yapacak

Şu sıralar Netflix için zombie gerilim filmi Army of the Dead‘i geliştiren Watchmen, Man of Steel ve Justice League gibi yapımların yönetmeni Zack Snyder, Netflix için İskandinav Mitolojisi temalı anime serisi de yapmaya hazırlanıyor.

Army of the Dead filmini yazan, yöneten ve yapımcılığını üstlenen Zack Snyder, İskandinav mitolojisi temalı bir anime serisi için Netflix ile anlaştı. Anime projesinin Showrunner’ı, yönetmeni ve yürütücü yapımcısı olan Snyder, seriyi DC film projelerinde de birlikte çalıştığı Jay Oliva ile birlikte oluşturacak. Batman: The Dark Knight Returns, Batman: Assault on Arkham, Batman Vs. Robin ve Justice League Dark gibi birçok DC animasyon filmini yöneten Oliva, Zack Snyder‘ın projesiyle Gotham‘dan Norsların diyarına geçiş yapacak.

Netflix Anime Programlama Bölümü’nün başında bulunan John Derderian, yeni anime için, “Zack Snyder‘ın görsel hikaye anlatımındaki yenilikçi yaklaşımları endüstriyi ileriye taşıdı ve onu jenerasyonunun en özgün film yapımcısı haline getirdi. İskandinav Mitolojisi‘nin ikonik karakterlerini ve hikayelerini eşsiz stiliyle hayata geçirecek olan Synder ve olağanüstü ekibiyle işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir  Willem Dafoe, Justice League Filmine Katıldı

Zombiler ve Norslarla dümeni DC‘den Netflix‘e çeviren Zack Snyder gelecek projeleri için yeni evini bulmuş görünüyor. Synder ve Oliva ikilisinden nasıl bir anime çıkacağını ilerleyen dönemde göreceğiz.