Dizi Haberleri

Yetişkinlere Yönelik Power Rangers Tutar Mı?

Netflix için Castlevania dizisi çekeceği duyurulan Adi Shankar’ın ismi yeni bir projeyle birlikte anılmaya başlandı. Shankar’ın yetişkinlere yönelik, karanlık bir Power Rangers dizisi üzerinde çalışmaya başladığı söyleniyor.

Bu aralar adı sıklıkla anılan Adi Shankar, Joseph Khan’ı yönetmen koltuğuna oturttuğu kısa bir Power Rangers filmi çekmişti. R-Rated olarak sınıflandırılabilecek POWER/RANGERS kısa filmi, serinin yakın takipçileri tarafından çok sevilmişti.

Shankar bu filmin devamını düşünmediğini daha önce açıklamıştı. Ancak Polygon ile yapılan bir röportaj sırasında, bu kısa filmden yola çıkılarak daha karanlık bir Power Rangers projesi üzerinde çalıştığını kabul etti. Shankar, “İlk üç sezonu baştan sona yeniden anlatacağız bu sefer cidden karanlık olacak. Diğer tüm Power Rangers serilerinden daha karanlık olacak.” dedi.

The Grey (2011) ve Dredd (2012) filmleriyle dikkatleri üzerinde toplayan Shankar’ın yoğun bir şekilde Castlevania dizisine odaklandığı biliniyor. Genç yönetmen hangi ara karanlık bir Power Rangers serisine vakit ayıracak bilemiyorum ama söylentiler yeni serinin animasyon olacağı yönünde.

Yıllardır evimize şirin kostümlerle giren Power Rangers serisi, bu yıl yeni görünüşüyle beyaz perdeye yansıtılacak. Yayınlanan fragmanlardan da görüldüğü kadarıyla, oldukça iyi bir yapımla karşı karşıya olabiliriz. Saban, eski markasını yeniden hortlatmaya çalışırken bu denli karanlık bir yapıma sıcak bakar mı, bilemiyoruz?

Belki Adult Swim kanalı aracı olur, ne dersiniz? Ha! Bu arada unutmadan da Adi Shakar’ın o kısa filmini de aşağıya bırakıyoruz…

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.