Dizi Haberleri

Yeni The Witcher Spinoff Dizisinin Çekimleri Başlıyor

Netflix‘in The Witcher dizisinin, bir canlı aksiyon yan seri ile genişlemeye devam edeceği ortaya çıktı.

Andrzej Sapkowski‘nin fantastik roman serisinden ekrana taşınan The Witcher destanı yeni bir spinoff ile seyirci karşısına geçecek. Redanian Intelligence‘ın haberine göre; Sıçanlar Çetesi’ni (The Rats) merkeze alan dizinin çekimlerine Güney Afrika’nın Cape Town kentinde başlanacak. Hatta oyuncular ve ekip yakında prodüksiyona başlamak üzere bölgeye ulaştı.

Henüz ismi açıklanmayan yan dizinin başında, The Witcher‘ın yazar kadrosunda bulunan Haily Hall bulunuyor. Hall, ana dizinin birinci sezonunda ‘Rare Species‘ ile ikinci sezonda ‘Turn Your Back‘ bölümlerini yazmıştı.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Giselher rolünde Ben Radcliffe, Mistle rolünde Christelle Elwin, Kayleigh rolünde Fabian McCallum, Iskra rolünde Aggy K. Adams, Reef rolünde Juliette Alexandra ve Asse rolünde Connor Crawford bulunuyor. Christelle Elwin‘in canlandırdığı Mistle, The Witcher‘ın 3. sezonunda da yer alacak, çünkü Sıçanlar Çetesi, kendi dizileri yayınlanmadan önce orada tanıtılacak.

Sıçanlar Çetesi; Ciri, Korath Çölü‘nden çıktıktan kısa bir süre sonra Time of Contempt adlı kitapta yer alıyordu. Prenses, Tuzakçılar tarafından yakalanır ve başka bir esir olan Kayleigh ile birlikte tutulur. Sıçanlar, Kayleigh‘yi serbest bırakır ama Ciri‘nin savaştaki becerisini gördükten sonra onu yanlarına almayı ve barınak sunmaya karar verirler.

The Witcher spinoff dizisinin henüz açıklanmış bir yayın tarihi yok. Öte yandan The Witcher‘ın yeni sezonu Netflix‘te bölünmüş bir şekilde yayınlanacak. 1-5 bölüm arasındaki ilk kısım 29 Haziran‘da, 6-8 bölümlerden oluşan 2. kısım ise 27 Temmuz‘da çıkacak.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.