Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Yeni Superman Dizisi Krypton’dan Heyecan Yaratan Görseller

Yeni Superman Dizisi Krypton’dan Heyecan Yaratan Görseller

Önümüzdeki ay başlayacak ve Superman’in geldiği gezegen Krypton‘da geçecek olan yeni seri “Krypton“a sayılı gün kala Superman pelerininin göründüğü bir görsel düştü.

David S. Goyer‘in arkasında olduğu proje Superman’in atalarını anlatacak. Yani kısaca Krypton’daki olayları, gezegenin nasıl yok olma noktasına geldiğini adım adım izleme şansına sahip olacağız.

Adam Strange adında bir zaman yolcusunun Superman‘in dedesini gelecekte olacak korkunç olaylar için uyarması ile başlayacak olan serinin fragmanı da geçtiğimiz aylarda yayınlanmıştı. Şimdi ise yeni görseller düştü ve bu görsellerde Superman’in pelerini dikkat çekiyor. Ayrıca Superman’in dedesi Seg-El ve yasak aşk yaşadığı Lyta Zod’u da görüyoruz. Bu da seride ayrıca entrika rüzgârlarının da eseceğine işaret.

Superman hayranları her ne kadar kendisi gözükmese de Krypton’da neler yaşandığına ışık tutacak olan seriyi muhtemelen beğeneceklerdir. Bununla beraber geçtiğimiz günlerde DC, içinde yine Superman’in olmayacağı “Metropolis” adlı bir serinin de yolda olduğunu açıkladı. Lois Lane ve Lex Luthor’a odaklanacak olan dizi bakalım hayranları memnun edebilecek mi?

İlginizi Çekebilir  Netflix, The Protector Dizisinde Nasıl Bir Yol İzleyecek?

“Krypton” 21 Mart 2018 SyFy’de ilk bölümü ile seyirci ile buluşacak.

Bu da yayınlanan son fragman.