Dizi Haberleri

Yaşamayanlar Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Türk vampir dizisi Yaşamayanlar‘ın yayınlanacağı tarih belirlendi. Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu, Selma Ergeç, Türkü Turan ve İpek Tenolcay gibi birbirinden ünlü oyuncunun kadrosunda yer aldığı sıradışı dizi Ilk bölümüyle 6 Eylül’de blutv’de yayınlanacak.

Fragmanı izleyicilerle buluşan dizinin yönetmenliğini; Eve Dönüş: Sarıkamış 1915 filmi ile Hong Kong Asya Film Festivali’nden Yeni Yetenek ve Montreal Dünya Filmleri Festivali’nden de FIPRESCI ile Altın Zenith ödüllerini kazanarak büyük uluslararası başarılara imza atmış ve BluTV Özel Yapım’ı 7YÜZ dizisinin ‘Prosedür’ bölümünün yönetmeni olan Alphan Eşeli yapıyor. Senaryosunu Şamil Yılmaz‘ın kaleme aldığı dizinin görüntü yönetmenliği ise Tariel Meliava‘ya emanet…

Yaşamayanlar’ın Konusu

Mia, kendisini vampire dönüştüren Dmitry’yi öldürüp yeniden insan olmak için İstanbul’a gelir. Fakat kadim şehir İstanbul’un onun için başka planları vardır. Mia kendisini iyiyle kötünün, aşkla nefretin, yaşamla ölümün birbirlerine dönüştüğü soluk soluğa bir hikayenin tam merkezinde bulur.

Bu hikayede ona eşlik edenlerse karanlık ve çekici Karmen, geçmişinde büyük bir sır barındıran savaşçı Numel ve İstanbul’un kenar mahallelerinde vampirlere karşı direnen avcılardır. Hepsinden de önemlisi, insanlar ve vampirler arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir. Mia’nın en büyük sınavı ise büyük savaş başladığında kimin tarafında savaşacağıdır.

İlginizi Çekebilir  Amazon Studios, Fallout Dizisi Çekecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu