Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Y: The Last Man’de Jodie Foster’ı Görebiliriz

Y: The Last Man’de Jodie Foster’ı Görebiliriz

Dünyada kalan son erkeği anlatan, DC Vertigo tarafından yayınlanan 10 ciltlik Y: The Last Man (Y: Son Erkek) dizisi için önemli bir gelişme yaşanıyor. 2 Oscar ödüllü aktrist Jodie Foster, diziye katılabilir.

Brian K. Vaughan‘ın kaleme aldığı çizgi roman serisi, dizi olarak FX kanalında yayınlanacak. Henüz diziyle ilgili ciddi bir gelişme yok ancak son aldığımız duyumlar Jodie Foster’ın diziye katılacağı yönünde. Jodie Foster’ın, Yorick’in annesi ve aynı zamanda İçişleri Bakanı olan Jennifer Brown‘ı canlandırması düşünülüyor.

► Y: The Last Man İncelemesi

Y: The Last Man, tüm erkeklik kromozomlarının yok olduğu, geriye sadece kadınların kaldığı bir dünyada kalan Yorick isimli son erkeğin hikayesini anlatıyor. Yorick, evcil maymun arkadaşı Ampersand ile birlikte buna neyin sebep olduğunu çözmeye çalışıyor.

The Silence of the Lambs ve Contact gibi başarılı filmlerle gönlümüzde taht kuran Jodie Foster’ın bu diziye katılması eminiz ki dizinin kalitesini de yükseltecektir. Eğer çizgi romanı okumadıysanız dizi gelene kadar mutlaka okumanızı öneririz.

İlginizi Çekebilir  Eisner Ödülleri 2016 Kazananları Açıklandı