Dizi Haberleri

Westworld’ün Yaratıcılarından Yeni Bilimkurgu Dizisi: The Peripheral

HBO‘da yayınlanan Westworld dizisinin yaratıcıları Lisa Joy ve Jonathan Nolan, Amazon için ünlü yazar William Gibson‘ın popüler siberpank romanını temel alan bir dizi üzerinde çalışmaya başladı.

io9’da yer alan haber şöyle: Amazon Studios, Joy ve Nolan’ın The Peripheral uyarlaması için düğmeye bastı. Büyük sınıf ayrılıklarının olduğu distopik gelecekte yaşayan Flynee Fisher adlı bir kadının yaşadıklarını anlatan The Peripheral’da; kahramanımız bir video oyununun beta testi sırasında bir cinayete rastlar- sadece oyun gerçek hayat olabilir ve kendi zaman diliminde yer almayabilir.

Amazon’un HBO ve Netflix gibi online platformlarla rekabet etmek için atıldığı Yüzüklerin Efendisi, Kara Kule ve Üç Cisim Problemi gibi dev bütçeli dizi projeleri arasına katılan The Peripheral’ın beklentileri karşılayıp karşılamayacağını göreceğiz. Haklı başarısı ile adından söz ettiren Westworld’ü yazan ikilinin elinden çıkacak olmasının yanı sıra ilginç konusu ile de heyecanlandıran dizininin yayın tarihi henüz açıklanmadı.

İlginizi Çekebilir  Operadaki Hayalet Dizi Olacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu