Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Watchmen Dizisi 2019’da Geliyor!

Watchmen Dizisi 2019’da Geliyor!

Alan Moore ve Dave Gibbons’ın muhteşem çizgi romanı Watchmen, daha önce de diziye uyarlanıyor demiştik. Hatta HBO, dizinin pilot bölümünün siparişini vermişti. Şimdi her şey kesinleşti ve dizi, 2019 yılında ekranlarda olacak!

Yapımcılığını Lost ve The Leftovers gibi oldukça popüler olan dizilerin yapımcılığını da yapmış olan Damon Lindelof‘un yapacağı Watchmen dizisi, 2019 yılında HBO kanalında yayınlanacak. Dizinin tüm bölümlerinin de siparişi verildi.

► HBO Siparişi Verdi, Watchmen Televizyona Resmen Geliyor

Daha önce dizinin kadrosu duyurulmuştu. Şimdi de yapılan basın açıklamasında kadro tam olarak şu şekilde açıklandı: Regina King, Jeremy Irons, Don Johnson, Tim Blake Nelson, Louis Gossett Jr., Yahya Abdul-Mateen II, Adelaide Clemens, Andrew Howard, Tom Mison, Frances Fisher, Jacob Ming-Trent, Sara Vickers, Dylan Schombing, Lily Rose Smith ve Adelynn Spoon.

► HBO’nun Watchmen Dizisinin Kadrosu Açıklandı

HBO’nun Watchmen uyarlamasının, Alan Moore ve Dave Gibbons‘ın ikonik çizgi romanının devamı niteliğinde olacağını belirten Damon Lindelof, “12 sayılık orijinal hikaye başladı ve bitti. Komedyen öldü. Dan ve Laurie aşık oldu. Ozymandias dünyayı kurtardı ve Dr. Manhattan, Rorschach’ı Antartika’nın acıtan soğuğunda parçalara ayırdıktan sonra gitti. Artık dizide hiç bilmediğimiz kişileri göreceğiz. Yeni yüzler, yeni maskeler…” diyerek serinin farklı bir noktadan başlayacağını vurguladı.

İlginizi Çekebilir  Apple, Bilimkurgu Dizisi İçin Çalışmalara Başladı

Lindelof, çizgi romanla aynı evrende ama günümüzde geçen ve yeni karakterlerin dahil olduğu yepyeni bir hikaye anlatacaklarını ifade etti.

Heyecanla bekliyoruz!