Dizi Haberleri

Warhammer 40.000 Evreni Antoloji Dizisiyle Anlatılacak

Warhammer Media, Warhammer 40,000 evrenini anlatan bir animasyon antoloji serisi üzerinde çalışmaya başladı.

Geçtiğimiz yıl Games Workshop‘un popüler oyunu Warhammer 40,000 için bir televizyon dizisi geliştirildiğini öğrenmiştik. “The Man in the High Castle”ın yaratıcısı Frank Spotnitz‘in başında bulunduğu seri, Eisenhorn‘un roman üçlemesinden uyarlanırken, ikinci bir Warhammer 40,000 projesi daha ortaya çıktı. Warhammer Media‘nın başındaki Andy Smillie, Warhammer 40,000‘ın animasyon antoloji dizisi geliştireceklerini söyledi.

Smillie, “Şu sıralar heyecan verici projeler üzerinde çalıştığımız sır değil. Angels of Death‘in animasyonunu yapıyoruz, Eisenhorn‘un live action dizisini geliştiriyoruz ve 40K antoloji dizisini yazıyoruz. Sonuncusu henüz duyurulmadı” dedi ve devam etti: “Gerçekten bir Warhammer kimliği oluşturmak istiyorduk, böylece insanlar dizilerimizden birini izlerken gördüklerinin Warhammer‘ın bir parçası olduğunu anlasınlar. Hayranlar için gerçekten özel bir şey yapma şansını değerlendirmek istedik. Bir gün sinemada oturduğunuzu ve savaşın sisleri arasından çıkan bir Space Marine olduğunu hayal edin. Warhammer‘a tezahürat eden insanlarla dolu bir sinema, bu harika olurdu.”

İlginizi Çekebilir  Minyatür Savaş Oyunları Nedir? Nasıl Başlanır?
İlgili Makaleler

Warhammer 40K evreni birçok farklı yöne genişletilebilecek potansiyeli barındırıyor. Antoloji serisinde kimlerin çalışacağını ve tam olarak neye odaklanacaklarını bilemesek de Smillie‘nin heyecanlı sözlerinden Warhammer evrenini derinlemesine tanıtacakları bir yapımın yolda olduğu anlaşılıyor. Warhammer 40K‘nın antoloji serisi hangi hikayeleri önümüze getirecek dersiniz?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.