Dizi Haberleri

Twin Peaks Dizisinin Klasik Bölümleri FX Ekranlarında

Tam 27 sene sonra yepyeni bölümleriyle Mayıs ayında FX ekranlarına dönecek olan David Lynch efsanesi Twin Peaks‘in, ilk iki sezon bölümleri en baştan başlamak, tekrar izlemek ya da hatırlamak isteyenler için 3 Nisan‘dan itibaren hafta içi her akşam 00.20‘de FX ekranlarına geliyor.

Nisan ayı boyunca hafta içi her gün FX ekranlarında ilk iki sezon bölümleriyle izleyici karşısına çıkacak olan Twin Peaks’in yönetmen koltuğunda efsane isim David Lynch oturuyor. Kyle MacLachlan’ın ve orjinal kadronun da tekrar diziye katılacağı Twin Peaks‘in Mayıs ayında yayınlanacak olan yeni sezonu ise daha karmaşık, daha gizemli ve her zamankinden daha anlaşılmaz olacak.

Twin Peaks, ilk iki sezon bölümleriyle 3 Nisan’dan itibaren hafta içi her akşam, 00.20’de FX ekranlarında.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones 4. Sezon Tarihi Açıklandı

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Bence Dune’u David Lynch’e bir daha çektirmek gerekirdi, günün şartları ve full özgürlükle al ne istiyorsan yap diyeceksin. Herkes eski Dune’u yerden yere vuruyor ama bana göre o film de çok enteresan bir ruh, bir atmosfer vardı.(kitabın içinde bulunduğu ruh haline yakın bir hissiyatı vardı) Paul Atreides ile adeta katharsis yaşıyorsun filmde. hala açar izlerim.kostüm,mekan tasarımları, oyunculuklar, müzikleri çok efsanedir yani.Şöyle diyim, bahar(melanj) denen o maddenin kokusunu,tadını alıyorsun neredeyse..(hatta kafasını bile yaşıyorsun)

  2. Dune, David Lynch’in isteyerek çektiği bir film değil malesef. Çekmek istediği Blue Velvet, Twin Peaks gibi yapımları çekebilmek için bütçe ihtiyacı sebebiyle Dune’ün yönetmenliğini yapmayı kabul ediyor. Bu yüzden şu an hiçbir güç Lynch’e bir Dune uyarlaması çektiremez sanırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu