Dizi Haberleri

Tom Bombadil’i Yüzüklerin Efendisi Dizisinde Daha Çok Görebiliriz

Amazon‘un servet döktüğü Yüzüklerin Efendisi dizisinin, kitap serisinin renkli karakterlerinden Tom Bombadil‘i daha çok işleyebilme ihtimali ortaya çıktı.

Yüzüklerin Efendisi film serisinde yönetmen Peter Jackson, hikayenin odak noktasını dağıtmamak ve film sürelerini uzatmamak adına Tom Bombadil‘i çok fazla akışa dahil etmemişti. Seride Frodo, Sam, Merry ve Pippin‘i Yaşlı Orman‘da İhtiyar Söğüt‘ün saldırısından kurtaran Tom Bombadil Yüzük’ten etkilenmemiş hatta Elrond‘un konseyinde Bombadil‘in Yüzük’ün taşıyıcısı olabileceği tartışılmıştı.

Filmin aksine Yüzüklerin Efendisi dizisinde hikayeleri daha uzun süre anlatma olanağı doğunca Tom Bombadil‘in öyküsünü keşfetmenin önündeki engel de kalkmış oldu. Orta Dünya‘nın İkinci Çağ‘ını anlatacak yapımda, hayranlar J.R.R. Tolkien’in Tom Bombadil’in Maceraları kitabından uyarlamaları da ekranda izlemek istiyor. Bakalım yapım ekibi onların sesine kulak verip, Orta Dünya‘nın en esrarengiz karakterlerinden biri olan Tom Bombadil‘i Amazon‘un dizisine taşıyacak mı?

Kaynak: Independent Türkçe, Screen Rant

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Henry Cavill, The Witcher Dizisindeki Geralt Rolüne Talip Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.