Dizi Haberleri

Tim Miller’ın Rüyası Bu Animasyon Antoloji Dizisi İle Gerçek Oldu: Love, Death & Robots

Netflix’in, Tim Miller (Deadpool, Terminatör 6) ve David Fincher (Mindhunter, Gone Girl, House of Cards) imzalı animasyon antoloji dizisi Love, Death & Robots izleyici ile buluşuyor.

Sentient Dairy Products, Werewolf Soldiers, Robots Gone Wild, Garbage Monsters, Cyborg Bounty Hunters, Alien Spiders ve Blood-Thirsty Demons From Hell adlı kısa hikayelerden oluşan seri 18 bölümden oluşacak.

Bilimkurgu, fantastik film, korku ve komedi türlerini kapsayan kısa öykülerden oluşan Love, Death & Robots animasyon dizisinin kendisi için rüya-proje olduğunu belirten Miller şunları söyledi;

Animasyon tutkumla inanılmaz hikayeleri buluşturuyor. Fantastik gece yarısı filmleri, çizgi romanlar, kitaplar ve dergiler bana onlarca yıldır ilham verseler de, vakti zamanında bir parçası olduğum marjinal geek ve nerd kültürüne hapsedilmişlerdi. Yetişkinlere yönelik animasyonların nihayet günümüz kültüründe daha geniş yer bulmasından dolayı son derece mutluyum.

Yürütücü yapımcılığını David Fincher, Tim Miller, Jennifer Miller ve Josh Donen’in üstlendiği ilk animasyon antoloji dizisi; dünyanın önde gelen animasyon yaratıcılarını ve sürükleyici kısa hikayelerini 185 dakikaya sığdırıyor. Dizideki her bir bölüm 5 ila 15 dakika arası sürüyor.

Geleneksel 2D’den photo-real 3D CGI’ye kadar benzersiz bir animasyon tarzına sahip olan yetişkinlere özel yapım Dünyanın dört bir yanından, farklı bir yapımcı ve ekip tarafından yaratıldı.

İlginizi Çekebilir  Nick Fury, Kendi Dizisi Olan Kahramanlara Katılıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu