Dizi Haberleri

Thundercats Ekibi Ekranlara Geri Dönüyor Ama Bu Kez Çok Farklılar!

Warner Bros., 1985 yapımı animasyon serisi Thundercats’i, “Thundercats Roar” adıyla yeniden ekranlara taşımaya hazırlanıyor. Entertainment Weekly’de yer alan habere göre; 1985 – 1989 yılları arasında yayınlanan “The Thundercats”, insansı kedilerden oluşan bir takımın yerleştikleri Üçüncü Dünya gezegeninde kötülere karşı mücadelesini konu alıyordu. Cartoon Network‘te yayınlanacak olan yeni versiyon ise orijinal dizinin öncesini ele alacak.

Daha önce gördüğümüzden çok çok çok farklı bir Thundercats ekibi ile karşı karşıya kalacağımız yeni dizide komedi unsurları daha çok yer bulacak. Animasyon dizisinin yıldızı ise Lion-O‘yu seslendiren Max Mittelman olacak. Cheetara ve Wilykit’i Erica Lindbeck, Tygra ve Mumm-Ra’yı Patrick Seitz, Panthro’yu ise Chris Jai Alex seslendirecek.

Thundercats Roar, komedi unsurları artırılıp, çizimleri değişse de orijinal çizgi film serisinin öncesini anlattığı için Thundercats severlere tam bir nostalji yaşatacak. Dizinin konusu şöyle: Lion-O ile Tygra, Panthro, Cheetara, Wilykat ve Wilykit‘ten oluşan Thundercats ekibi, gezegenleri Thundera’nın ani yıkımından zorlukla kaçarak egzotik ve gizemli bir gezegen olan Üçüncü Dünya’ya gelmişlerdir. Thundercats ekibinin yeni Lord’u olan Lion-O, bu gezegeni yeni evlerine dönüştürürken takımı yönetmeye çalışır. Bu macerada şeytani Mumm-Ra‘nın da aralarında bulunduğu birçok yaratık ve kötü önlerine çıkarken, Thundercats’e bile izin vermeyen Üçüncü Dünya’nın zayıf kural koyucusunun, gezegen üzerindeki saltanatının da artık sonlandırılması gerekmektedir.

YouTube player

“Thundercats Roar” dizisi, 2019 yılında Cartoon Network‘te yayınlanmaya başlayacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.