Dizi Haberleri

The Witcher: Blood Origin’den Yeni Set Fotoğrafı ve Yeni Karakteri Paylaşıldı

The Witcher: Blood Origin setinden ilk net görsel paylaşıldı. Sir Lenny Henry, Chief Druid “Balor” olarak ilk kez karşımıza çıktı.

Netflix, kısa süre önce Witcher’ın devam niteliğindeki yapımı The Witcher: Blood Origins için tüm karakterleri duyurmuştu. 3 ana karakter etrafında şekillenmeye devam edecek ve gizemlerin ortaya çıkacağı yapımda, hayranlar yeni bir karakterle daha tanışmış oldu.

Blood Origin seti, şu anda Birleşik Krallık’ta çekimlerine devam ediyor. Paylaşılan görselde Sir Lenny Henry, Druid Balor olarak karakter kostümü ile karşımıza geldi. Birkaç tane daha karakterin de yakın zamanda sosyal medyada tanıtılacağını tahmin ediyoruz.

Druid Balor, Andrzej Saphowski’nin romanlarında ya da CD Projekt Red‘in oyunlarında bulunan bir karakter değil. Dolayısıyla, bu karakteri oldukça gizemli ve görünüşünden yola çıkarsak mistik kılıyor. Netflix’in The Witcher evrenini genişletmek ve bu marka üzerinden bir çok gelecek planı yaptığını biliyoruz. Bu yüzden kıtanın dört bir yanından birçok hikaye ve maceraya tanık olacağımız yapımlarda, her bölümde birçok yeni karakter ile tanışacak gibiyiz. Druid Balor hakkında tek bildiğimiz, karakterin her bölümde bulunacağı. Kuşkusuz bu da onu önemli bir karakter yapacak gibi gözüküyor.

Siz Witcher Evreni’nden hangi karakter/karakterleri yapımlar içerisinde görmek isterdiniz?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Büyücü Yennefer Zincirlerle Geri Döndü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.