Dizi Haberleri

The Umbrella Academy Üçüncü Sezon Çekimleri Bitti

Hargreeves ailesinin hikayesi The Umbrella Academy üçüncü sezon ile devam ediyor. Çekimlerin tamamlandığını duyuran video, bu sezonun şimdiye kadarki en iyi sezon olduğu yönünde bir söylenti içeriyor.

Umbrella Academy ile Sparrow Academy’nin karşılaşmasını izleyeceğimiz bu sezonda bizi hem tanıdık yüzler hem de yeni simalar bekliyor olacak.

The Umbrella Academy üçüncü sezon çekimleri Şubat ayında başlamıştı. 6 aylık bir sürenin sonunda çekimlerin tamamlandığının haberi verildi. Dizinin yayınlanacağı tarih ya da işleyeceği hikaye hakkında herhangi bir açıklama yok. Ancak üçüncü sezondaki olayları işleyen çizgi roman cildinin (Vol 4. Sparrow Academy) yayınlanacağını biliyoruz. Sezonun yayınlanacağı tarihin de 2022’de olacağını tahmin ediyoruz.

The Umbrella Academy Üçüncü Sezon Hakkında Bildiklerimiz

İkinci sezonun sonunda gösterildiği üzere Umbrella Academy ile Sparrow Academy’nin karşılaşmasına tanık olacağımızı biliyoruz. Sparrow Academy, bizim çocukların 1960’lı yıllardaki maceralarından günümüze dönünce Umbrella Academy’nin yerinde buldukları oluşumdu. Sparrow Academy’nin karakterlerini tanıtan haberimizi önceden paylaşmıştık.

Dizi Hargreeves ailesinin tüm kadrosu ile devam edecek:

  • Tom Hopper: Bir numara – Luther
  • David Castaneda: İki numara – Diego
  • Emmy Raver-Lampman: Üç numara – Allison
  • Robert Sheehan: Dört numara – Klaus
  • Aidan Gallagher: Beş numara
  • Justine H. Min: Altı numara – Ben
  • Elliott Page: Yedi numara – Vanya

Tabii ki muhteşem performansı ile Sir Reginal Hargreeves’i canlandıran Colm Feore‘yi de görmeye devam edeceğiz. The Handler rolünde Kate Walsh bizimle olur mu bilemiyoruz. (Lütfen olmasın). Fakat Lila rolündeki Ritu Arya‘yı üçüncü sezonda göreceğiz. Bakalım bu kez Umbrella Academy’nin yanında mı yoksa karşısında m yer alacak.

Dizinin ikinci sezonu birinci sezonuna göre bence çok daha iyiydi. Fakat her ikisi de plot açıklıkları ve mantık hataları ile zaman zaman can sıksa da seyircilerini eğlendirmeyi başarıyordu. Raver-Lampman, üçüncü sezonun şimdiye kadarki en iyi sezon olacağını söylüyor. Biz de umutla bekliyoruz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.