Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » The Toys That Made Us Yaratıcıları Bu Kez Sinema Tarihine El Atıyor – The Movies That Made Us

The Toys That Made Us Yaratıcıları Bu Kez Sinema Tarihine El Atıyor – The Movies That Made Us

Netflix, popüler filmleri konu alan yeni belgesel dizisi “The Movies That Made Us“ı duyurdu. San Diego Comic-Con‘da üçüncü sezonu tanıtılan “The Toys That Made Us” belgesel serisinin spin-off‘u olan yeni dizi yılın son çeyreğinde Netflix‘te yayınlanacak.

Netflix‘in yine The Nacelle Company ile yapacağı The Movies That Made Us serisinin ilk sezonu “Die Hard”, “Home Alone”, “Dirty Dancing” ve “Ghostbusters” filmlerine odaklanacak. Sinema tarihinin bu dört ikonik filminde rol alan tanıdık isimlerin röportajlarının, set görüntüleri ve kamera arkası hikayelerinin de yer alacağı The Movies That Made Us, kitleleri etkisi altına alan pop kültürün sinema ayağına derinlemesine bir bakış atmamızı sağlayacak.

Yine bu yılın sonlarına doğru yayınlanması beklenen “The Toys That Made Us” serisinin üçüncü sezonunda ise; Teenage Mutant Ninja Turtles, Mighty Morphin Power Rangers, My Little Pony ve WWF Wrestling oyuncaklarının hikayesini baştan sona izleyeceğiz.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones'ta Metal Müzik Rüzgarı