Dizi Haberleri

The Mandalorian’ın İkinci Sezonu Zamanında Yayınlanacak

The Mandalorian’ın yaratıcı ekibinden yönetmen Jon Favreau’nun yeni açıklamasına göre The Mandalorian’ın ikinci sezonu için erteleme olmayacak.

Bu açıklama da demek oluyor ki The Mandalorian’ın ikinci sezonu, daha önceden söylendiği üzere Ekim 2020 tarihinde Disney+ üzerinden yayınlanmaya başlayacak.

Favreau, bir süre önce ATX Television Festival için bir sanal panele katıldı. Burada Vanity Fair’in sorularını yanıtlayan Favreau’ya, haliyle The Mandalorian ile alakalı sorular da yöneltildi. İkinci sezonun önceden söz verilen tarihte izleyiciyle buluşacağını açıkladı. Disney CEO’su Bob Chapek de Favreau’nun açıklamasını doğruladı.

Yeni sezonun tarihiyle alakalı gelen soruya Favreau, “Karantinadan önce çekimlerin hepsini tamamlamıştık. Lucasfilm ve ILM sayesinde, görsel efektler, kurgu ve prodüksiyon kısımlarını uzaktan halledebiliyoruz.” sözlerine yer verdi.

İlk sezonunun bitimiyle birlikte çekimlerine başlanan The Mandalorian ikinci sezonunda birçok yeni karakter göreceğimiz gibi diğer Star Wars serilerinden de tanıdık yüzlerle karşılaşacağız. Mando adıyla bilinen Din Djarin ve koruması altına aldığı The Child, yeni sezonda neler yapacak merakla bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir  The Rise of Skywalker, Üçlemenin En Az Kazanan Filmi Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu