Dizi Haberleri

The Last of Us Dizi Setinden Yeni Görüntüler Sızdırıldı

Başrollerinde Pedro Pascal ve Bella Ramsey‘in oynadığı oyundan uyarlama The Last of Us dizisinin setinden haberler var…

Playstation özel içeriklerinden olan Last of Us oyunun HBO tarafından yapımı devam eden dizisinden yeni haberler var. Dizide, Joel karakterine hayat verecek Pedro Pascal ve Ellie karakterini üstlenen Bella Ramsey‘den hem görüntüler hem de haberler son zamanlarda gündeme artarda düşmeye başladı.

Resmi olmayan Twitter hesaplarınca paylaşılan videolarda, dizinin çekim setlerinden görüntüler yer almakta;

10 aydır çekimleri Kanada’da devam eden dizinin çekimleri esnasında Ellie rolüne hayat veren Bella Ramsey, diziden ve oyunculuk kariyeri üzerine yaptığı açıklamalarda;

“Game of Thrones, parçası olduğum ilk yapımdı ve HBO‘undu. Şimdi yine bir HBO yapımındayım bu yüzden tam bir döngüye girmiş gibi hissediyorum – gerçekten güzel,” diye eklerken, “The Last of Us, yaptığım en büyük işmiş gibi hissediyorum, oldukça heyecanlı ve gerginim ancak işimi en iyi şekilde yapabilmek için bunları düşünmemeliyim.” diye ekledi.

Set ekibi hakkında konuşurken Ramsey, “Sette oyunun hayranı olan bir çok kişi var. Kimi zaman oyuna girip oynadıklarını ve ekstra nüanslar çıkarmaya çalıştığımız oluyor, daha fazla detay vermekten kaçınmam gerekiyor.” diyerek dizi ekibinin oyuna ve hikayeye olan yakınlığını vurguladı.

Dizinin baş karakterlerinden Joel’e hayat veren Pedro Pascal ise set görüntüleri ile karaktere olan uyumunu ve yakınlığını bir kez daha teyit etti.

Kıyafet ve karakter donanımları olarak oyuna tamamen sadık kalınması hayranları sevindiren ve iyi hissettiren bir haber.

Dizinin 2022 yılında yayınlanması planlanıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.