Dizi Haberleri

The Dragon Prince’in 3. Sezon Tarihi Açıklandı

Netflix, New York Comic-Con‘da The Dragon Prince‘in 3. sezon tarihini duyurdu. Diziyle ilgili gelecek planlarını da açıklayan yayın platformu, yeni sezondan ilk posterleri de paylaştı.

Avatar: The Last Airbender‘ın baş yazarı Aaron Ehasz‘ın iki sezondur hepimizi koltuklara yapıştıran The Dragon Prince çizgi dizisi 22 Kasım 2019‘da 3. sezonuyla ekranlarımızda olacak.

Dizinin yayınlanan posterlerinde Ezran‘ı taç giymiş halde görüyoruz. Rayla da Runaan‘ınkini andıran bir kolyeyi boynunda taşıyor. Ve elimizde diğer posterde görünen o muhteşem ejderha var.

Aaron Ehasz, Justin Richmond ve Netflix‘in The Dragon Prince‘le ilgili planlarına gelince: Çizgi dizinin 7 sezon sürmesi düşünülüyor. Üstelik seride başka bir ejderha daha olacak, ama maalesef bu sezonda göremeyeceğiz. Yaratıcı ekibin ayrıca, Callum‘ın gerçek babasının kim olduğu ve başına ne geldiğiyle ilgili de bir hikaye planladığını belirtelim.

İçimizdeki The Dragon Prince sevgisini giderek büyüteceğe benzeyen Ehasz ve Richmond‘ın 3. sezonda karşımıza neler çıkaracağını 22 Kasım‘da göreceğiz. Oğlumla takvimi ayarladık bekliyoruz, siz de kaçırmayın.

İlginizi Çekebilir  Viggo Mortensen Yeni Aragorn'a Koçluk Yapmak İstiyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu