Dizi Haberleri

The Boys’un 3. Sezonu Onaylandı

Amazon Prime, henüz ikinci sezonu yayınlanmamış olan The Boys için üçüncü sezon siparişini verdi. Ayrıca dizi için bir de yan program duyuruldu.

Garth Ennis ve Darick Robertson tarafından yaratılan The Boys, Amazon Prime aracılığıyla dizi haline getirilmiş ve fazlasıyla da övgü toplamıştı. İkinci sezonu 4 Eylül’de başlayacak olan The Boys’un üçüncü sezonunun da siparişi verildiği ortaya çıktı.

Dizi yine Amazon ve Sony Television ortak yapımı olarak hazırlanacak. İlk iki sezonu hazırlayan Seth Rogen ve Evan Goldberg yine yapımcılığı üstlenirken, serinin sorumluluğu yine Eric Kripke’ye ait olacak. Elbette orijinal kadro aynen devam edecek.

Buna ek olarak Aisha Tyler’ın sunuculuğunu üstleneceği Prime Rewind: Inside The Boys isimli bir yan program açıklandı. Bu programda, bölüm sonrası oyuncuların, yazarların ve yönetmenlerin oturup bölüm kritiği yapacağı açıklandı.

Eric Kripke’nin açıklamasına göre, serinin üçüncü sezonu pandeminin gidişatına göre 2021’nin ilk çeyreği içinde çekilecek. Elbette gecikme ve ertelenme durumları da söz konusu olabilir.

İlginizi Çekebilir  George Orwell Klasiklerinden 1984 Televizyon Dizisi Oluyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu