Dizi Haberleri

The Boys Yarın Stan Lee Parodisiyle Geliyor

The Boys cuma günü 3. sezonunun 5. bölümüyle karşımızda olacak. Müzikal türündeki bu bölümde Stan Lee parodisi The Legend karakteri de cameo yapacak. Dans ayakkabılarınızı unutmayın.

The Boys modern dünya düzenini ve sosyal medyayı eleştirip süper kahramanlara yeni bir yorum getirerek gerçekten ilgi çekici ve etkileyici bir hikaye anlatmayı başarıyor. Tabii hikaye anlatımındaki seçimleri nedeniyle birçok tepki ve eleştiri de alıyorlar. Yine de bu seçimleri onların temel seyirci kitlesini rahatsız etmiyor gibi duruyor. Zira üç sezondur seyirci kaybetmemeyi başarıyorlar.

Geçtiğimiz günlerde dizi rdüncü sezonu için onay aldı. Amazon da dizinin elde ettiği başarıyla gurur duyduğunu söyledi. Hem de daha en sıkıntılı olduğunu söyledikleri Herogasm bölümü yayınlanmadan! Bu arada o bölüm de haftaya geliyor. Yine sansür yer miyiz dersiniz?

Herogasm’ı tartışmak haftaya kalsın, The Boys bu hafta da yine tepki çekecek bir içerikle karşımızda olacak. Zira Stan Lee parodisi olan The Legend karakteri bu bölümde bir cameo yapmaya gelecek. Peki ekibin efsanevi çizgi roman yazarına bölümde yer vermesi ortalığı karıştırır mı? Dalga geçerlerse tabii ki de!

Dizide The Deep karakterini canlandıran Chace Crawford, DC hayranlarından nefret mektupları aldığını söylemişti. Birçok seyirci Aquaman’le dalga geçtiği için ona tepki gösteriyormuş. Peki DC hayranları hayali bir karakterin parodisine bile tepki gösterirken Marvel hayranları ölmüş çizgi roman efsanesinin parodisine tepkisiz kalır mı? Hiç sanmıyorum.

Ancak belki parodinin dozunu iyi ayarlarlar ve kalp kırmazlar. Hatta belki Lee’yi saygıyla anıp iyi karakterlerden yaparlar.

The Legend karakterini 11 Emmy adaylığı bulunan Paul Reiser canlandıracak.

Aslında The Boys bu haberi bize paylaştığı The Legend görseli üzerinden geçen hafta vermiş. Fakat kimsenin resme ekledikleri minik detayı keşfedemediğini söylüyorlar. Meğer görselde, rafta duran kutunun yanında çok ama çok minik harflerle oyuncunun adı yazıyormuş.

Bu bölümdeki tek yenilik The Legend karakteri olmayacak. Aynı zamanda beşinci bölümün türünün müzikal olduğunu da biliyoruz. Neden müzikal? Bilmiyoruz. Biz yine de dans ayakkabılarımızı hazırladık.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.