Dizi Haberleri

The Boys 4. Sezonunda Jeffrey Dean Morgan da Rol Alacak

The Boys 4. sezonu için yeni oyuncularla anlaşmaya devam ediyor. Eric Kripke, Supernatural dizisinden Jensen Ackles‘ı The Boys’a dahil ettikten sonra şimdi de Jeffrey Dean Morgan‘a dizide bir rol verdi.

Supernatural kadrosundan Jim Beaver zaten The Boys’un birinci sezonundan beri Kripke ile çalışıyordu. Peki beşinci sezonda da Jared Padalecki gelir mi The Boys’a? Ya Misha Collins? Collins zaten şu günlerde süper kahramanlarla dolu bir dünyada ahlaki olarak muğlak bir karakter canlandırmakla uğraşıyor. Yani The Boys’da çok yabancılık da çekmez. Böyle böyle tüm Supernatural oyuncularını The Boys’a taşısalar ya?

Kripke yakın zamanda verdiği bir röportajda Morgan ile yeniden çalışmak istediğini söylemişti. Morgan’ın The Boys’un tutkulu bir hayranı olduğundan bahsetmişti Hatta dördüncü sezon için bir şey ayarlamaya çalıştıklarını, dolu programlarını ayarlamak için birbirlerine e-posta attıklarını da açıklamıştı. Bu çabaları sonuç vermiş olmalı. Zira şimdi Morgan’ın dizinin oyuncu kadrosuna dahil olacağı haberi geldi.

Jeffrey Dean Morgan, Supernatural’da Winchester kardeşlerin babası rolündeydi. Watchmen’de Comedian karakterini canlandırmıştı. Ancak aktörün şu aralar akla ilk önce Walking Dead dizisindeki rolü geliyor.

Morgan, The Boys 4. sezon bölümlerinin en az iki tanesinde konuk oyuncu olacak. Onun hangi karakteri ya da nasıl bir karakteri canlandıracağını henüz bilmiyoruz. Hatta tayt giyip giymeyeceği bile belli değil.

Morgan dördüncü sezona dahil olan ilk yeni oyuncu değil. Dizide Ryan’ı canlandıran Cameron Crovetti konuk oyuncu olmaktan çıkıp dördüncü sezonun temel kadrosuna dahil olmuştu. O haberle birlikte diziye iki de yeni Süper geleceğini öğrenmiştik. 

Sister Sage adlı karakteri Susan Heyward canlandıracak. Valorie Curry de Firecracker karakteriyle karşımıza çıkacak. Ancak iki karakter hakkında da hâlâ detaylı bilgimiz yok. Çünkü ikisi de çizgi romanlardan gelen karakterler değiller. Ayrıca Jensen Ackles da dördüncü sezonda geri döneceğini ağzından kaçırmış olabilir.

The Boys, 4. sezon çekimlerine üç gün önce başladı. İlk bölümün adı “Department of Dirty Tricks” olacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.