Dizi Haberleri

The Boys 4. Sezon Çekimleri Ağustos’ta Başlıyor

Amazon Prime‘ın en başarılı dizilerinden The Boys, 4. sezon için onayını aldıktan iki ay sonra çekimlere başlıyor. Karl Urban ekibin hiç vakit kaybetmeden, 22 Ağustos‘ta sete döneceğini açıkladı.

The Boys 4. sezon için onayını birkaç hafta önce, 10 Haziran’da almıştı. Daha biz son iki bölümü izleyemeden onlar çekimler için tarih belirlemişler bile!

Karl Urban, Collider ile konuşurken 22 Ağustos’ta çekimler için sete döneceğini söylemiş. Böylece biz de üçüncü sezonda Butcher’ın ölmeyeceğini öğrenmiş olduk. Peki Homelander’ı canlandıran Antony Starr? Ya da Soldier Boy rolüyle kendi hayran kitlesini kazanan Jensen Ackles? Peki yaaaa… Maeve‘i canlandıran Dominique McElligott? Onlar da sete dönecekler mi? Cevabı merakla bekliyoruz.

Evet, başlıyoruz. Sanırım 22 Ağustos’ta dördüncü sezona başlayacağız. Yani ben de dönüp Butcher’ıma yeniden çalışacağım. Ve bunun için sabırsızlanıyorum. The Boys ekibi, beraber çalışması çok keyifli bir grup. Çok sıkı çalışıp çok sıkı eğleniyoruz. Ayrıca karakterlerin hikayesini üçüncü sezonun sonundan itibaren nasıl devam ettireceklerini de görmek istiyorum.

Karl Urban

Aktör dördüncü sezonun senaryosu konusunda hiçbir fikri olmadığını vurguluyor. Dördüncü sezon için haftaya bir toplantı yapacaklarmış ve orada öğrenecekmiş. Urban, senaristler gelip oyuncularla konuşmadan önce senaristlere soru sormayı sevmediğini söylüyor. Dolayısıyla Eric Kripke‘nin onlarla konuşmasını bekleyecekmiş. Çünkü senaristleri erkenden sıkıştırmanın onlara ve senaryoya saygısızlık olduğunu ve bunu yapmayacağını vurguluyor.

Dördüncü sezon hakkında şimdilik hiçbir şey bilmiyoruz. O yüzden gelin biz haberimizi Paul Rudd’un Ant-man rolü yaparak Thanos’u neden içinden patlatarak öldürmediğini açıkladığı videoyla bitirelim.

İnternet camiasının bu sorusu The Boys’un üçüncü sezonunun ilk bölümünde de kendine yer bulmuştu. Marvel’ın duymazdan geldiği bu soruya The Boys upuzun bir sahne çekti. Ama tabii ki o sahneler Türkiye’de sansürlendi.

Bu olayların ardından Marvel’dan The Boys’a cevap geldi. Scott Lang, benzeri bir yöntemle Thanos’u öldürebilecek olsa bile o yola başvurmak istemediğini söylüyor.

Çünkü… iğrenç!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.