Dizi Haberleri

The Boys 3. Sezonu Daha Karanlık ve Vahşi Olacak

Bu sözler dizide Mother’s Milk karakterini canlandıran Laz Alonso‘ya ait. Alonso, her geçen sezonu daha da karanlık bir tona kavuştuğunu ve 3. sezon itibariyle bunu daha fazla hissedeceğimizi açıkladı.

Garth Ennis‘in kaleminden ve Darick Robertson çizgilerinden uyarlanan The Boys dizisinin, üçüncü sezon çekimleri devam ediyor. İlk iki sezonda beklenilenin üzerinde bir çizgi çizen çizgi roman uyarlaması, Amazon Prime platformunun da en çok izlenen dizilerinden biri haline gelmişti. Dizinin yeni sezonu için hazırlıklar devam ederken Mother’s Milk karakterini canlandıran Laz Alonso ile yapılan bir röportaj yayınlandı.

Mother’s Milk (Laz Alonso)

Collider‘da yer alan röportajda Alonso, çekimlerin büyük bir kısmının bittiğini söylerken, dizinin karanlık tonunun da gittikçe arttığını belirtiyor.

Size şöyle açıklayayım, baş makyaj sanatçısıyla konuşuyordum ki kendisi yapay kan sipariş etmekten sorumluydu. İkinci sezon boyunca kullanılan hacmin bir galon olduğundan bahsetti. İster inanın ister inanmayın ama üçüncü sezon çekimlerinin ortasındayız ve şimdiden üç buçuk galon yapay kan kullandık. Bu, size hikayenin nerelere gideceği için ufak bir fikir verebilir.

Homelander

İkinci sezondaki şiddet ve vahşet tonu göz ardı edilemeyecek derecede artmıştı. Bundan şikayetçi değilim. Süper kahraman filmlerinin Disney ve Marvel Studios tarafından aile ile izlenecek yapıda sunulmasına o kadar alışmışız ki, bu tarz +18 ya da diğer adıyla yetişkinlere yönelik içeriğe sahip uyarlamalar haliyle dikkat çekici oluyor. Laz Alonso’nun da belirttiği üzere bu doz üçüncü sezonda bir hayli artmış gibi.

Şubat ayında başlayan üçüncü sezon çekimlerinin ne zaman biteceğine dair bir bilgimiz yok. Ancak yarısını hallettilerse, bu yıl sonuna kadar yeni sezonu da izleme fırsatı yakalayacağız gibi gözüküyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Wrath Of Khan Filminin Efsanevi Yönetmeni Nicholas Meyer Yeni Dizi İçin İmza Attı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.