Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Swamp Thing İlk Sezonda İptal Edildi!

Swamp Thing İlk Sezonda İptal Edildi!

DC Universe, çizgi romandan diziye uyarlanan Swamp Thing‘i ilk sezonda bitirmeye karar verdi. İptal haberi, dizinin birinci bölümünün yayınlanmasından sonra geldi.

Orijinal DC Comic serisinden ekrana uyarlanan Swamp Thing‘in ömrü sadece bir sezon oldu. Aquaman‘i yöneten James Wan‘ın Michael Clear ile yürütücü yapımcılığını üstlendiği Swamp Thing dizisi, DC Universe yayın platformu tarafından iptal edildi. Nisan ayında DC Universe ve WarnerMedia arasında ortaya çıkan anlaşmazlıklar 13 bölümlük dizinin 10 bölüme indirilmesine neden olmuştu. İlk bölümü eleştirmenlerden övgüler alsa da dizinin başlamadan bitirilmesinin sebebinin de bu anlaşmazlık olduğu belirtiliyor.

Gary Dauberman ve Mark Verheiden tarafından yazılan dizinin kadrosunda; Crystal Reed (Abby Arcane), Andy Bean (Alec Holland), Derek Mears (Swamp Thing), Virginia Madsen (Maria Sunderland), Maria Sten (Liz Tremayne), Jeryl Prescott (Madame Xanadu) ve Will Patton (Avery Sunderland) gibi oyuncular rol alıyor. Swamp Thing‘i bataklığa geri gönderen DC Universe‘in diğer dizileri arasında ise “Doom Patrol”, “Young Justice: Outsiders” ve “Titans” bulunuyor.

İlginizi Çekebilir  Watership Down Dizisinden İlk Görüntüler Paylaşıldı