Dizi Haberleri

Supernatural’ın The Trickster’ı Loki’yi The Winchesters Dizisinde de Göreceğiz

Supernatural dizisinde tanıştığımız ve The Trickster adıyla da bildiğimiz Loki karakterini The Winchesters dizisinde de görme şansımız olacak. Üstelik karakteri yine Richard Speight Jr. canlandıracak.

Dean ve Sam’in ebeveynlerinin hikayesini anlatan The Winchesters dizisi bu ay başladı. Ancak CW daha 8. bölüm yayınlanmadan sürprizini açık etti bile. Hayranlarına Supernatural dizisinden tanıdığımız The Trickster’ın 8. bölümde yer alacağını haber verdi.

Muhtemelen kaos tanrısı yine, alışkın olduğumuz üzere sıkılıyor olacak. Can sıkıntısına en iyi gelen şeyin de bir grup avcı olduğunu biliyor. Bu yüzden nasıl Dean ve Sam ile oynayarak eğlenceli vakit geçirdiyse onların anne ve babasının da başını biraz derde sokacak diye tahmin ediyoruz. Gerçi dizinin ilerleyen sezonlarında karakterin diğer, gizli yönlerini de tanıma şansımız olmuştu. Ama The Winchesters, Supernatural’ın öncesinde geçtiği için The Trickster’ı yine eğlence peşinde koşarken göreceğimizi varsayabiliriz. Zaten duyuru da “Loki geri dönüyor” şeklinde yapıldı.

The Winchesters’ın yapımcılarından Robbie Thompson konu hakkında şunları söyledi:

Richard benim eski bir arkadaşımdır. O yüzden aklımızdaki soru “olur mu”dan ziyade “ne zaman olur?” şeklindeydi. New Orleans’taydı sanıyorum, dizinin ikinci bölümünü çekiyorduk. Yani ben yazarlarla aynı odada çalışmıyordum. Ama onların notlarını okuyordum ve “hey, bir dakika!” dedim. Acayip heyecanlanmıştım çünkü daha gördüğümüz bir arkadaşımızı ağırlama fırsatı doğdu gibi hissettim. Ama belki çoğu kişinin beklediği bir şekilde değil…

Ben Thompson’ın bu sözlerinden senaryoya The Trickster’ı bir anda gelen ilhamla, plansız bir şekilde eklediği anlamını çıkarıyorum. Ayrıca bu kez karakteri alışkın olmadığımız bir yorumuyla ya da beklemediğimiz bir yerden diziye dahil edecekler diye anlıyorum. Bu yüzden kaos ya da eğlence istemeyen, bambaşka bir The Trickster görme şansımız da olabilir. İzleyip göreceğiz bakalım.

Aslında Jensen Ackles New York Comic Con sırasında Speight Jr.’ın yeni dizide görev alacağını açıklamıştı. Fakat aktörü bu kez kamera arkasına, birkaç bölüm için yönetmen koltuğuna oturtacaklardı. Oyuncuyla bir cameo olabileceğine dair bir şeyler de ima etmişlerdi. Fakat oyuncunun karakteriyle tamamen geri döneceği bilgisi sürpriz oldu.

The Winchesters her salı günü yeni bölümleriyle CW’de oluyor. Türkiye’deki yayın platformlarında dizi henüz yok.

Kaynak: TvInsider

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.