Dizi Haberleri

Supernatural’da Büyük Sürpriz; John Winchester Cehennemden Dönüyor!

Son dönemde The Walking Dead serisindeki Negan rolüyle izleyici karşısına geçen aktör Jeffrey Dean Morgan, CW kanalının dizisi Supernatural’a geri dönüyor. Ölümden nasıl döneceği bilinmeyen John Winchester karakterine yeniden hayat verecek olan Morgan’ı, oğulları Sam (Jared Padalecki) ve Dean’le (Jensen Ackles) canavar ve iblisleri avlarken izlemek çok eğlenceli olacak.

John Winchester, “Lebanon” isimli 300’üncü bölümde yeniden boy gösterecek. Dizinin yapımcısı Andrew Dabb, bu gelişme için, “Jeffrey bu önemli bölümde aramıza döneceği için inanılmaz heyecanlıyız ve hayranların, karakteriyle ilgili planlarımızı seveceğini düşünüyoruz… Ve bazı konuk yıldızları.” dedi.

Jeffrey Dean Morgan, ilk iki sezonun 12 bölümünde kamera karşısına geçmiş, son olarak 2007′de yayınlanan 2. sezonun finalinde ekranda görünmüştü. 300. bölümde hikayesinin geçmişinin ne olacağı hakkında tek söz edilmeyen John aslında ölü ama zaten bu tür bir seride onu bir şekilde geri getirmek zor olmayacaktır.

Unutanlar için özet geçersek; John Winchester, Dean’i ölümden döndürmek için iblis Azazel ile anlaşma yapmış karşılığında da cehennemin yolunu tutmuştu. Şeytan Kapısı açıldığında bir ruh olarak kaçıp, Azazel’i öldürmek için Dean’e yardıma gitmişti.

John Winchester’Supernatural’ın 300. bölümü 7 Şubat’ta CW kanalında yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir  Alien Dizisi Gelecek Mi?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu