AYBABTUDizi Haberleri

Supernatural Dizisinin Öncesini Anlatacak The Winchesters Dizisi Geliyor

Supernatural hayranları, sıkı durun! CW, The Winchesters adlı Supernatural öncül dizisinin yolda olduğunu duyurdu.

The Winchesters dizisi, Sam ve Dean Winchester’ın ebeveynlerini konu alacak. Supernatural‘ın yıldızı ve Dean Winchester’ı oynayan Jensen Ackles ise dizide anlatıcı olacak. Bununla birlikte Jensen’ın karısı Danneel Ackles ise dizinin düzenli konuk oyuncusu olarak boy gösterecek.

The Winchesters dizisinin kısa özetini CW şöyle duyurdu;

Sam ve Dean’den önce John ve Mary vardı. Anlatıcı Dean Winchester’ın (Jensen Ackles) bakış açısıyla anlatılan The Winchesters dizisi, John’un Mary ile nasıl tanıştığının ve sadece aşklarını değil tüm dünyayı kurtarmak için her şeyi nasıl sıraya koyduklarının destansı, anlatılmamış aşk hikayesidir.

Dizi, Supernatural dizisinin 7. sezonunda hikayeyi yazan ve 8. sezonda da yapımcı koltuğunda oturan Robbie Thompson tarafından yazılıyor ve kendisi bu dizide de yapımcılığı üstleniyor. Jensen Ackles ve Danneel Ackles aynı zamanda kendi şirketleri Chaos Machine Productions aracılığıyla dizinin baş yapımcılığını da üstleniyorlar.

Jensen Ackles yaptığı açıklamada şu sözleri söyledi,

Supernatural dizisinin 15. sezonun ardından bitmediğini biliyorduk. Çünkü dizide sıkça dediğimiz gibi, ‘Hiçbir şey gerçekten bitmez, değil mi?’ Danneel ve ben, Chaos Machine Productions’ı kurduğumuzda, anlatmak istediğimiz ilk hikayenin John ve Mary Winchester’ın hikayesi, daha doğrusu Supernatural başlangıç ​​hikayesi olduğunu biliyorduk. Her zaman karakterim Dean’in anne babasının ilişkisi ve nasıl olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyeceğini hissettim. Bu yüzden bu yolculuğa çıkma fikrini sevdim.

Orijinal Supernatural serisi, 15 sezonluk fantastik bir gösterinin ardından sona erdi ve hâlâ daha büyük bir hayran kitlesine sahip. Çok uzun soluklu olmasıyla benim gibi bazı izleyicileri sıkmıştı ancak ilk 5. sezonun (ana hikayenin) tadı hâlâ damağımdadır. The Winchesters da John’un hikayesini daha iyi anlamak için güzel bir fırsat olacak.

Siz, The Winchesters dizisi konusunda ne düşünüyorsunuz?

FRPNET Discord

Dilerseniz siz de Discord kanalımıza katılabilir ve konu hakkında görüşlerinizi bildirip sohbet edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Dördüncü Duvarın Yıkıldığı O An - Black Mirror: Bandersnatch İncelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.