Dizi Haberleri

Supernatural Dizisi Türkiye’ye Mi Uyarlanıyor – Doğaüstü

dogaustu-banner

Paranormal olayları, fantastik ve korku türünü sevenlerin en çok sevdikleri dizilerden birisi de Supernatural dizisiydi.

Sam ve Dean Winchester’ın babalarını araması ile başlayan, doğaüstü yaratıkları avladıkları, sonrasında ise iblislere ve meleklere kafa tutmaları ile devam eden dizinin Türkiye uyarlaması “Doğaüstü” adıyla  mı geliyor?

Son dönemde ortalarda dolaşan bir söylentiye göre Supernatural dizisi “Doğaüstü” adıyla televizyonlarda olacak. Star TV’de yayınlanacağı söylenen dizinin başrollerini ise Kerem Bürsin ve Kadir Doğulu‘nun oynayacağı söyleniyor.

kadir-dogulu-kerem-bursin

3 Kasım 2015‘te televizyon ekranlarında olacağı da söylentiler arasında.

Kafada oluşan sorulardan birisi şu; Winchester kardeşler bir süre yaratık öldürdüler fakat sonrasında biraz dini olaylara girip meleklere kafa tuttular, tanrı ile konuştular, Lucifer’la kavga ettiler, yedi mühürü kırdılar… Bizde bu olaylar nasıl olacak? Cin avlayıp hatim mi indirecekler, İsrafil’e Sur’u mu üfletecekler? Acaba yine Amerikan kültürüne göre bir hikaye mi olacak yoksa topraklarımızdaki korku öğelerine mi yer verilecek?

Söylentilere yol açan görsel de bu:

dogaustu-resim

Şu anda dizi bile söylenti gibi görünüyor. Gelişmeleri bildireceğiz.

Bunlar da Dean Winchester ve Sam Winchester:

supernatural

İlginizi Çekebilir  Greef Karga, The Mandalorian'ın 2. Sezonunda Geri Dönecek

İlgili Makaleler

19 Yorum

  1. Lütfen, ama lütfen yapmasınlar. Her şeyin de çakmasını yapmanıza gerek yok. Bir şeylerinde adını lekelemeyin arkadaş lütfen.

  2. o kadar para verip kimsenin izlemeyeceği başarısız bir taklit yerine direk supernatural’i dublajlayıp versinler çok reyting alır zaten.

  3. şimdi nedense gözümün önüne, kardeş payındaki ahmet kural’ın, sonu ”gondiklesinler mi lan” diye biten sahnesi geldi.

  4. Abi bi kere spn deki cogu sey incile göre. Hem bi kere olmazki yani sacna sapam olur dean ve samin yataga attigi kizlar falan nasil cekecekler onlari hem ainler falan latince büyü nazemeleri falan yani bizim dinimize gore seyler yok dizinin ismini kirletmeyin lütfen ya. Hem keremden dean falan olamaz kenandan da sam :'(

  5. Bir tane de özgün dizi görsek keşke. Kopya çekmeyin kardeşim, hiçbir zaman kopyalar orijinalleri kadar iyi olamaz.

  6. akü bunlarda iyi dadandı bu işlere. ne kadar aptal bir milletiz. sanki beynimizin yerine patates omurilik soğanımızın yerine de taze soğan takmışlar.Allah bildiği gibi etsin.

  7. Yazıklar olsun, yıl olmuş 2015. Yeterli teknik, teknolojik alet, edevat, yeterli teknik destek ve yardım yokda değil ki kardeşim. Bu nedir? Biraz özgün olun, beyninizi kullanın, hayır orada saman mı taşıyorsunuz anlam verebilmiş değilim ki. Reyting bile yapamazlar umarım. #söyledimgitti

  8. saçmalık dizinin orjinalini izleyenlerin bu halini izleyeceklerini sanmıyorum izleseler en fazlabir bölüm o da değerlendirme yapmak için.Dizi yada film anlamında çok geriyiz yeterli teknolojinin olduğunu düşünmüyorum ayrıca dizide olacak olan efektlerinde supernaturel dizisindeki gibi orjinal durmayacaktır.Yapamazlar. BU DİZİ TUTMAZ. yada dizide olacak olan olaylarda (sam ın şeytan kanı içmesi,milyon kere ölüp dirilmeleri, deanın şeytan olması yada cass ın kendini tanrı sanması) eminim halkın tepkisini toplayacaktır.Eğer bu söylentiler doğruysa teyzelerin ve amcaların seti basma olasılığı da yüksektir o yüzden…KENDİNİZİ TEHLİKEYE ATMAYIN VE BU İŞTEN VAZGEÇİN.;Hİçbirşey orjinali kadar kaliteli olmaz.

  9. Rica ediyorum canım diziyi bok etmessinler o kadar guzel bir diziki hiç olmasın boyle dusunmeyin kaldırın bunu gundemden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu