Dizi Haberleri

Superman’siz Metropolis Dizi Oluyor

Hiç Metropolis’i ziyaret etmek istediniz mi? Çizgi roman hayranları için DC evreninin en büyük şehirlerinden biri ve Man of Steel‘in yani Superman‘in evi de olan Metropolis, 2019 yılında haftalık dizi olarak televizyon ekranlarında yer alacak.

DC, Clark Kent‘in şehrin koruyucusu olduğu dönemden önceki Lois Lane ve Lex Luthor‘lu Metropolis versiyonunu duyurdu. Yeni seri; bilim dünyasını araştıran, şehrin karanlık ve garip sırlarını ortaya çıkarmak için çalışan Lois Lane ve Lex Luthor’u takip edecek.

Gotham ama Metropolis’te mi? Görünüşe göre hem evet, hem hayır! Evet: Metropolis, Gotham’ın yapımcıları John Stephens ve Danny Cannon tarafından yapılacak. Ama hayır: Metropolis muhtemelen Gotham’dan oldukça farklı bir tonda olacak. Batman ve Superman fanları iki şehir arasındaki ayrımı çok daha iyi göreceklerdir kuşkusuz. Biz sadece Superman’in kötülerinin (Batman’den farklı olarak) çok daha güçlü, kozmik ve kökünü bilim-kurgudan alan karakterler olduğunu hatırlatalım.

Metropolis, Titans ve Young Justice‘ten sonra DC’nin dijital yayın platformunda yayınlanacak üçüncü proje olacak. İlk sezonun 13 bölüm olacağı açıklanan dizinin yayın tarihi 2019 olarak duyuruldu.

İlginizi Çekebilir  Twin Peaks'in 3. Sezonu Nisan'da Geliyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu