Dizi Haberleri

Supergirl’ün İkinci Sezonunda Superman Geliyor

supergirl-banner

Superman’in, Supergirl’ün ikinci sezonunda görüneceği resmi olarak açıklandı.

Kara Zor-El’in ünlü kuzenini Clark Kent/Kal-El rolünde göreceğiz.

Yapımcı Andrew Kreisberg’in sözleri şöyle; “Superman gelecek sezonun ilk 2 bölümde görünecek ve kırmızı pelerini görmek için bekleyemiyoruz.”

DC’nin ikonik kahramanının isminden bolca bahsedilmişti ama doğru düzgün görünmemişti. Bunun sebebi yapımcıların, Kara’nın kendi başına, kuzenine güvenmeden, kahramanlık yapabilecek yeterlilikte görünmesi gerektiğinin düşüncesi. Kal-El’in genç hali bir rüya sekansında görünmüştü. Buna ek olarak sezon finalinde de yetişkin halini küçük rolde görmüştük. Nihayet 2. sezonda büyük rolde görebileceğiz.

supergirl-s2-superman-pic

Lois & Clark: The New Adventures of Superman dizisinde Superman rolünde Dean Cain vardı. Kendisi halihazırda Supergirl dizisinde Jeremiah Denvers rolünde oynuyor. Son zamanlarda Superman’e can veren bir diğer aktör ise Superman Returns filminde gördüğümüz Brandon Routh. Kendisi şu an DC evreninde Ray Palmer/The Atom karakterini canlandırıyor. Güncel olarak da en son Batman v Superman filminde izlediğimiz Henry Cavill var.

DC’nin sinematik ve dizi evreni birbirinden bağımsız olduğu için yeni bir oyuncu olacaktır. Superman rolüne yetenekli bir oyuncu gelecektir ama Gotham haricinde DC’nin dizilerine bir bakım yapılması lazım. Bütün dizilerinin ilk sezonları güzel oluyor ama sonradan bir düşüşe geçiyor. Umarım bu olay Supergirl’ün de başına gelmez.

İlginizi Çekebilir  Rick and Morty 5. Sezonundan İlk Görüntüler Paylaşıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu