Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Stranger Things Senaristlerinden 4. Sezon Tüyosu

Stranger Things Senaristlerinden 4. Sezon Tüyosu

Netflix‘in sevilen korku-bilimkurgu serisi “Stranger Things”in 4. sezonu ile ilgili yeni bilgi senarist ekibinden geldi. Twitter hesaplarından “Stranger Things” bölümleri için izledikleri filmlerin isimlerini düzenli olarak paylaşan yazarlar bu kez tam listeyi yayınladı.

Independent Türkçe‘de yer alan habere göre; Matt ve Ross Duffer‘ın başında bulunduğu senaristler, Stranger Things dizisinin 4. sezon senaryosunu tamamladıklarını duyurdu.

Yeni sezondan ilham almak için izledikleri film adlarının tamamını tahtaya yazan “Stranger Writers” ekibi, yazı tahtasının fotoğrafını paylaştı. Ekip, görselle birlikte şu mesajı da ekledi:

“İşte son Cuma Video Mağazamız!” Her tartıştığımız filmi bu tahtaya yazdık. İşte tüm ihtişamıyla Video Mağazası yazı tahtası karşınızda. Evet, bunun anlamı, bu yazı tahtasında 4. sezonu oluşturan DNA’yı keşfedeceksiniz! Keyfini çıkarın ve esen kalın!”

Stranger Things senaristlerinin izlediği filmler arasında; The Descent, Ace Ventura: Pet Detective, Fargo, Full Metal Jacket, The Book of Henry, Dracula, The Devil’s Advocate, 28 Days Later, The Shinning, 2001: Space Odyssey, Karate Kid gibi yapımlar yer alıyor.

İlginizi Çekebilir  Altered Carbon'un İkinci Sezonunda Rol Değişikliği!