Dizi Haberleri

Stranger Things 4. Sezonundan Set Fotoğrafları Yayınlandı

Çekimleri devam eden Stranger Things’in 4. sezonuna ait yeni fotoğraflar yayınlandı. Set fotoğraflarında ufak bir karavan parkının Upside Down tarafından ele geçirildiğini görüyoruz.

Stranger Things 3. sezon finali, bizleri merakta bıraktırmıştı. Şerif Hopper‘ın öldüğünü sanarken, kendisini çok uzaklarda, Sovyet Rusya’daki bir toplama kampında görmüştük. Ayrıca büyük sürprizlerden biri de Upside Down ve getirdiği korkunç canavarların sadece Hawkins kasabası ile sınırlı kalmadığıydı.

Pandemiden dolayı çekimleri ertelenen Stranger Things’in 4. sezonu, planlanan tarihte bizlerle buluşamadı. Eylül 2020 tarihinden bu yana dizinin çekimlerinin devam ettiği belirtiliyor. Henüz bir ilk bakış videosuna ya da tanıtım fragmanına ulaşamadık. Fakat yeni sezonun öncekilere göre daha da karanlık olacağını biliyoruz.

Duffer Kardeşler, ilk sezon çıktıktan sonra anlatacakları hikayelerin çok fazla olduğunu söylemişlerdi. 4. Sezonun setinden paylaşılan fotoğraflar da bunu kanıtlar nitelikte. Ufak bir karavan parkını ele geçiren Upside Down örtüsünü görüyoruz. Öte yandan paylaşılan görüntüler de ham fotoğraflardan oluşuyor.

Yani bu da şu demek. Ya Upside Down, Hawkins’in gerçekliğine taşmaya başladı ya da çekilen kısımların üzerine eklenecek görsel efektlerle Upside Down’a farklı bir bakış yakalayacağız.

Netflix tarafından dizinin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağına dair bir açıklama yapılmadı. Ancak söylentilere göre takvim dışı bir tarihte, Ağustos 2021‘de dizinin yayınlanabileceği söyleniyor. Öte yandan Stranger Things genel olarak Eylül-Ekim aylarında bizlerle buluşuyordu.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.