Dizi Haberleri

Stranger Things 4. Sezon Çekimlerinin Bitmesine Daha Vakit Var!

Geçen hafta setten yayınlanan fotoğraflarla heyecanlanmıştık. Ancak Stranger Things kadrosunun genç yıldızının açıkladığına göre dördüncü sezon çekimleri uzadıkça uzuyor.

2020’nin sonbahar aylarında yayınlanması planlanan Stranger Things dördüncü sezonu, pandemi yüzünden ertelenmişti. Ortalığın biraz olsun durulmasının ardından çekimler tekrar başlamıştı. Geçen hafta içerisinde de setten bazı fotoğraflar paylaşılmıştı. Ancak çekimlerin yakın bir tarih içerisinde bitmeyeceği söylentisi ortaya çıktı.

Dizide Dustin’i canlandıran Gaten Matarazzo, çekimlerin sürekli ertelendiğini belirtti. Collider sitesine röportaj veren Matarazzo, önceden planlanan çekim tarihleri pandemi kurallarının esnetilememesinden dolayı mütemadiyen iptal edildiğini dile getirdi.

Matarazzı, Collider’a verdiği röportajda şu sözlere yer verdi:

Tarihler pek güvenilir değil. Bir sonraki çekime ne zaman başlayacağımız, ne zaman bitireceğimiz, yayının ne zaman olacağı, tüm o cazın ne zaman olacağı konusunda belirsizlik var. Çünkü halen gün be gün bilmiyoruz. Önümüzdeki hafta çekimler var. Ancak önümüzdeki ayın çekimleri kadar bu hafta içerisinde çekim yapmalıydım. Bu nedenlerden dolayı ne zaman bitireceğimize dair bir fikrim yok.

Eğer Matarazzo’nun sözleri doğruysa, belki bu yıl sonunda da Stranger Things izleyemeyebiliriz. Bu açıklamayla birlikte çıkan bir başka söylentiye göre bazı oyuncuların çekim tarihlerinin daha fazla karışıklık olmaması adına ileri tarihlere ertelendiği belirtiliyor. Öte yandan dördüncü sezonun belli bir kısmının da çekimlerinin tamamlandığı belirtilmekte.

Şu aşamada Netflix ya da prodüksiyon tarafından açıklanmış bir haber yok. Dizinin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağı halen açıklanmadı. Üçüncü sezonun sonundaki merak uyandıran sahnelerin ardından, yeni sezonda neler olacağı da merak konusu.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Sadettin Teksoy, Stranger Things 3'te de Bizimle

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.