Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Star Wars Rebels, Sıradaki Filmlere Karakter Paslayabilir

Star Wars Rebels, Sıradaki Filmlere Karakter Paslayabilir

star-wars-rebels-banner

Disney’in başarılı Star Wars uyarlaması Rebels’in üçüncü sezonu ve dizinin geleceği hakkında yeni bilgiler açıklandı.

Sizi bilmem ama Star Wars Rebels oldukça keyif aldığım bir yapım oldu. Tamam, eğri oturalım doğru konuşalım. Clone Wars’a göre oldukça çocuksu kaçan bir senaryosu var. Yine de Star Wars evreninin kayıp yıllarına ilişkin güzel bir macera izliyoruz.

Serinin yapımcısı Simon Kinberg de, Rebels’in gidişatından memnun olan izleyicileri mutlu edecek bir açıklama yaptı. Hatırlarsanız, serinin ikinci sezonunda Ahsoka Tano ortaya çıkmıştı. Clone Wars’u sırtlayan karakterlerden biri olan Ahsoka Tano’nun yaşlanmış halini görmek de Ghost mürettebatına yaptığı yardımları izlemek hoş bir deneyimdi.

star-wars-rebels-gorsel

Rebels sadece Ahsoka Tano ile yetinmemiş, Lando Calrissian, C-3PO, R2-D2 gibi karakterlerin yanı sıra Darth Vader ve Yoda gibi efsanelere de yer vermişti.

Kinberg’e göre buna benzer daha fazla olaylar görebiliriz. Clone Wars’tan ya da orijinal üçlemeden karakterleri alıp Rebels’e koyma planları olduğundan bahsedildi. Hatta ve hatta sıradaki Star Wars filmlerinde gözükecek karakterlerin ilk hallerini Rebels serisinde görebilirmişiz.

İlginizi Çekebilir  Açılın Doktor Geliyor!

star-wars-rebels-ahsoka-tano

Billiyorsunuz ,Clone Wars’taki Saw Gerrera, Forest Whitaker ile Rogue One’da yeniden hayat bulacak. Ancak Rey ya da Kylo Ren gibi ana karakterlerden çok Gerrera gibi yan karakterlere odaklanılacağını düşünüyorum. Belki Captain Phazma ya da Poe Dameron olabilir, kim bilir?

Önümüzdeki hafta içerisinde Londra’da düzenlenecek Star Wars konferansında, Rebels dizisinin üçüncü sezonunun gidişatına dair bilgilerin yanı sıra Star Wars filmleri hakkında da bolca yeni bilgi öğreneceğiz.